Autoga Itaaliasse

Kes käinud, palun soovitage: kus võiks tee peal ööbida. Oleme planeerinud kaks ööbimist, üks ilmselt Poolas, teine Austrias.

Kuhu Itaalias? Itaalia on suur ja lai. Esmalt mõtle välja millise vahemaa plaanid päevas sõita. Siis paned näpu eeldatavele peatuskohale kaardil ja vaatad www.booking.com mis majutusvõimalused seal lähiümbruskonnas on. Hotelliarvustusi saad samast lugeda ja loomulikult ka bronni teha.

Austria asemel soovitan ööbida Tšehhi või Slovakkia poolel. Sõltub marsruudist. Sealt leiad tunduvalt odavama öömaja, toidu ja õlled kui Austriast.

Või siis ööbimised Poolas 1000 km ja Sloveenias 2000 km Tallinnast.

Itaalia - Rimini kant. Olen vaadanud booking.com, hostels.com, venere.com. Hulgim ms. Mõtlesin, et ehk kellelgi head kogemused.

Soovid ja ootused on inimestel erinevad. Mis ühele on hea teisele ei sobi. Mina teen oma otsused booking.comist või tripadvisorist lähtudes. Selline kollektiivne mälu annab tunduvalt objektiivsema pildi kui ühe juhusliku inimese ühekordne juhuslik kogemus. Aga muidugi seda ei tohi ka alahinnata.

Kui aga tahad kogemust siis Riminis võin soovitada Hotel Stresat http://www.hotelstresa.com/en Väga hea hinna ja kvaliteedi suhe ning suurepärane suhtumine klientidesse.

Meie ööbisime Tsehhis, siis juba kohe peale Alpide Itaalias, eestlaste juures kes elavad seal ja peavad kodumajutust.

Olen oma sõitudel kahel korral olnud sunnitud ööbima Poolas Ljublini lähedal, mingis hotellis ja kõik oli ok. See ei jää otse Itaalia suunale,aga ma tulin ükskord Veneetsiast üle Ukraina tagasi ning samasse hotelli! Pühapäeva hommikul kella üheksa ajal alustasin Ljublini lähistelt Tallinna sõitu ja õhtul samal kellaajal olin kodus. Äripäeval selline kiirus loomulikult ei õnnestu!

Rimini kohta võid luuret teha nt siin, aga endal oli väga hea kogemus Giulianovas.

Helista ja siis võin rääkida suvisest Itaalia reisist ning annan ka infot selle kohta: 5174394