Autoremont Horvaatias

Juhtus selline asi, et kuigi enne reisi sai auto tehnilist seisu kontrollitud, otsustas ta just kõige ebasobivamal hetkel streikima hakata, nimelt kohe peale Montenegrosse sisenemist. Aga siit kahjuks keeruline asjatundlikku abi leida, põhimõtteliselt auto oli 4 päeva mingis remonditöökojas, arve 210€, aga suurt tolku polnud. Homme üritaks Montenegrost lahkuda, Dubrovniku kanti saada, aga kindlasti vaja remondiabi. Auto Ford Focus ja mure roolivõimendi õli lekkimisega, ilmselt kõrgsurve hüdrovoolik läbi. Kellelgi pole soovitusisealkandi Ford teenindusega või kogemusi autoremondi firmadega? Kahtlane kas Poolani välja venitab..
Tänud ette kui kellelgi hüva nõu jagada..

Soovitan proovida margiesindust. "Töökodadest" Lõuna-Euroopas vaevalt abi saad, kui probleem veidi keerulisem.
Esindusi võid otsida siit:
https://www.ford.com/dealerships/

Siitkandist ametlikku töökoda suht lootusetu leida kahjuks..

Tundub, et see tegeleb Fordiga: http://www.omega-auto.hr/ (Dubrovniku külje all)
Lisaks oleks minu üks soovitustest sõita võimalusel läbi Dubrovniku lennujaamast ja uurida sealsetest autorentidest kus nemad oma Forde hooldavad ja remondivad.

Kas prooviksid mingist tugevamast teibist või suuremast voolikust selle voolikule peale panna või kerida ja ostad poest pingutusklambrid millega saad tihendada vastava koha ära ja ostad natuke ka juurdevalamiseks roolivõimu õli ja siis tuled sellega ka Eestisse välja.Ennem kui hakkad teipima-katsu see koht õlist puhtaks teha.
Igati jõudu !
Jonny

Mul autos Fixit teibi nimeline asi kaasas. Siiani sellega telgivaia ära parandanud. Kindlasti saaks ka voolikud korda. Parandus jääb űlitugev. Siin müüb seda Espak. V.olla seda seal kandis ka müügis.

Tuleb jah googeldada esindusi (tegelikult nimetavad esinduseks, st et spetsialiseerunud mingi kindla margi remondile) ja lähimasse külla minna. Meil positiivsed kogemused nii Albaania, Montenegro kui ka Makedoonia autoremonditöökodadega, väga abivalmid ja mõistlikud inimesed, kahjuks küll meil hakkas "juhtuma" reede õhtul ja oodata ei olnud võimalik, seega reaalset abi saime alles Makedoonias.

kui Zagrebisse jõuad ja autot vaja remontida, saada mulle kiri, saadan aadressi, kus on hea, odav ja abivalmis teenindus