Autorent Kreetal

Kas kellelgi on värskeid kogemusi autorentimisega Kreetal? Millele peaks eriti tähelepanu pöörama? Kas kõigis autorendi firmades nõutakse tagatisraha  olemasolu  krediitkaardil? Ootan kiiret vastust. Tänan!

Me enne reisi lihtsalt googeldasime "autorent kreetal", tegime päringud paari kohta ja saime väga hea hinnaga.

Me astusime lihtsalt esimesse autorendikontorisse sisse ja saime 20 euri päev auto, kõik asjad sees. Tasub võtta väiksem auto, sest mägedes on teed kurvilised

Athenscars.gr kõige soodsam

Meie oleme mitu korda võtnud auto Enterpricest - www.enterprise.gr. Väga korralikud autod ja soodsad hinnad. Kindlasti ei soovita võtta pisikest autot. Võib mägedes hätta jääda kuna ei jõua end ülesse mäest vedada. Oleme võtnud täiskindlustuse siis ei ole tagatisraha üldse või siis väga väike summa. Kindlasti mängige kella aegadega, sest hinnad muutuvad vastavalt ajale. Oleme ka teinud niiet nt võtame auto paar tund hilisema ajaga aga lähme varem kohale. Kui auto vaba saab auto varem kätte aga hind jääb ikka see odavam ja samuti ei ole pidanud kunagi juurde maksma kui auto paar tundi hiljem tagasi viia.

Oleneb millised nõudmised on :) Meie oleme võtnud kahel aastal samast firmast. Automaat käigukasitiga, autosid vahetatakse iga kahe aasta tagant, täiskindlustus. Soovitakse krediitkaardi andmeid, kuid maksta saab siis kui auto käes ja sularahas. Maili aadress: contact@traffic-group.gr , koduleht  : http://www.trafficrent.gr/ 

Mugav on siiski väike auto, aga kindlasti automaat käigukast.

Mägedest peaks just manuaalkast parem olema?

Rentisime auto mai lõpus kaheks päevaks suvalisest rendikast ja maksime koos 0 omavastutuse jm 60euro eest. Kuna meid oli neli suurt inimest valisime tiba suurema Hyundai, bentsukas, manuaal. Teenis meid igati ausalt. Iga lisapäev viib hinda alla. Maksime 10 bronnides ja 50 auto vastu võttes.