Autorent Mallorcal

Tere. Otsingust ei suutnud leida endale vajalikku infot värskemate kuupäevadega ja otsustasin teemat uuendada. Plaan minna aprilli lõpp kuni mai algus mallorcale ja auto rentida 10ks päevaks. Tekkis küsimus autorendi kohta, et kuidas selle deposiidi maksuga on? Kas kõik rendifirmad reaalselt võtavad deposiidi summa blokki kaardilt? On võimalus ka kuskilt ilma saada? Kuidas on kogemused, kes mallorcal on autot rentind?

On küll võimalus ilma saada. Augustis käisin, võtsin nädalaks, ostsin juurde täiskindlustuse ning tagatiseks võeti vaid ülehinnatud paagitäie raha ehk mingi 80EUR-i. Tõin auto täispaagiga tagasi ja see raha oli paari päevaga bronnist vabastatud. Firmaks oli Hiper Rent-a-Car

0
0

Käisime eelmisel suvel ja ei võetud üldse mingit tagatist. Neid rendi kohti on tänavate ääres päris palju. Me astusime lihtsalt ühte sisse, täitsime vastava blanketi, maksime rendi tasu ja oligi tehtud. Isegi autot ei vaadatud pärast üle,kui võtme tagasi viisime. Ikka suht laadna tundus see asi olevat.

0
0

Me võtsime samuti kohe lennujaamast, aga eelnevalt tegime siit bronni ära, võtsime täiskindlustuse ja kohapeal võeti ka paagitäie kütuse raha juurde ja tagasi toomise tingimus oli tühja paagiga auto. Reisi lõppedes jälle lennujaama tagasi ja ei vaatanud keegi meie autot üle.

0
0

Vanrell Car Rental. Septembris 2015 2 nädalat 300 eur täiskindlustusega ja tagatist ei võeta.

0
0

võtad siit "OK rent a car" firma Premium toote, ei pea deposiiti jätma ja kasko on ilma omavastutuseta.

https://www.carhirelabs.com/en_GB/results/?pick_loc_id=174749&pick_date=2016-04-25+11%3A30&drop_loc_id=174749&drop_date=2016-05-02+11%3A30&rc=ee&age=0&source=

kui miskit jääb arusaamatuks, saad suhelda eesti keeles.

0
0

Suur tänu vastajatele. Broneerisime auto ära Hiper rent a car-is. Saime 10ks päevaks koos kaasjuhiga 183euri. :)

0
0

Kasutan ära juba algatatud teemat ja uurin, kuidas Mallorcal tasuta parkimisega on. Plaanime võtta rendiauto ja ööbida väljaspool Palmat (nt siia kanti https://www.upload.ee/image/7387795/Capture.PNG), aga tekkis küsimus, et kui hotellil pole eraldi parkimiskohti, kas on lootust leida parkimisvõimalust ka tänavatel?

0
0

Käisime eelmine aasta ja polnud mingit probleemi. Panime auto tänavale ja ei olnud mingit probleemi koha leidmisel ega ka hirmu, et keegi seda rendikat himustama hakkaks :)

0
0

Käisin aastal 2014 koos sõbrannaga. Olin siis 22 aastane ja rentisime auto üheks päevaks. Võtsime täiskindlustuse ja deposiit polnud vajalik. Kuna hotelli administraatoriks oli juhuslikult üks eestlanna, siis tema soovitas tänava äärset kohta, kust võiksime rentida.

0
0

Tõstaks teemat.Soovitage autorenti Palma lennujaamast nädalaks ajaks.Hea kui ilma deposiidita

0
0

Mina rentisin sellisest firmast https://rentacarvanrell.com/en/bookings-rentacar-majorca.html.  Väga korralik teenindus, oodati ilusti lennujaama ees vastas, tehti paberid, keegi mingit krediitkaarti ei küsinud, ära andmisel kästi auto uksed lahti jätta ja võti autosse jätta kokkulepitult peidetuna.

0
0

Soovitaksin ka seda Vanrelli, neil paistsid uued ja korralikud autod. Neil esindusi üle saare aga kõige mugavam on ikka lennujaamast võtta ja sinna see jätta.  Kindlasti kui on kindel minek siis broneeri varakult ära, odavamaks ei lähe.  Ise võtsin tänavalt mingist suvalisest putkast fiat panda, oli paras kotlet aga vedas mind ka kõige kõrgematesse punktitesse ära kuhu oli võimalik autoga saada ja peremees viskas viimse rendipäeva hommikul veel lennujaama ära meid. Ühekorra lasin pidurid põlema kiirema sõiduga laskumisel aga selle jaoks on vaja ennast Tänakuna ette kujutada.  Kui tahad head sõitu nautida ja rahakott lubab siis soovitan võtta golf gti, fiat 500 abarth või muu kuum luukpära aga kui see ei ole oluline siis tavalise manuaalkastiga triikrauaga saab hakkama, peab küll piinama kui tahad kurvides peal hoida aga saab hakkama. Me olime kahekesi autos,  suurema seltskonnaga kogemused puuduvad.

0
0

Võin soovitada economybookings.com

Seal saad ise võrrelda hindu ja tingimusi. Ning mis peamine, saad rentida ükskõik kus kohast auto ning ükskõik millal.

2
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased