trip-krainetrip-ukraine-dark
Ayurveda Indias Goas

Kas on keegi Indias puhates ka ayurveda hooldust proovinud? Ehk oskab keegi selle kohta rohkem mingeid soovitusi jagada. Kuidas hinnad kohapeal võiksid olla? Aitäh igaljuhul . . . Trip.ee lisas suured algustähed, tulevikus palume seda postitajal endal teha!

Küll aga Keralas kahel korral. Väga mõnus ja lõõgastav oli, hind oli vist kuskil 500-600 Rs. Goas lasin teha ühel tiibetlasel tavalist massazhi, 400 Rs maksis ja jäin ka rahule.

olen lasknud end masseerida. Kus tehti kuumaõli sünkroonset massaazi ja tegijaks oli 2 meest. Raha küsiti ühe korra eest 1200.- ruupiat. Rannas teevad massaazi naised 200-300.- ruupia eest üle keha, 1 tund ja veel paremini!

Olen ka Indias ravivõimalustest ja nende kogemustest huvitatud. Ise kogenud Goas ayurveda masaaze kahes kohas, esimeses oli koos diagnoosiga 1500rp, seal tegi sünkrooni, hotellis tegi 1000 eest. Rannas naised mudisid- õlitasid 500rp, võis tingida ka. Teise kohas küsis 800, ok õlitas ära, siis näitas mingit purki ja küsis, kas seda ka, noogutasin loomulikult, siis hõõruti veel tund aega, seda nimetaiti pesemiseks ja arveks oli nüüd 1400. Aga oli seda raha väärt. Aga otsin tõsisemaid tegijaid ja ka huvilisi, et koos otsida ja infi vahetada.

...on väike massaažiruum rätsepatega (taylors) ühes majas. Üldmassaaž olenevalt kasutatavatest õlidest maksab 400-700 ruupiat. Kestvus üks tund. Väga hea tugev massaaž ja pragusel turistidevaesel ajal saab sinna alati massaažiaegu ka.

Kasutasin jaanuaris Goas olles Dr Sudhindra teenuseid Ayurweda keskuses, mis asub Calangute keskuses, peaministri kuju juures ja tund terve keha massaazi, pluss 15 minutit aurukapis ja pluss 15 minutit peamassaazi- see oli super!!! ja hinnaks 900 ruupiat. Kindlasti soovitan proovida. Tema juures on konsultatsioonid tasuta!

Maksis kinni reisikindlustus, kuna võtsin sealt hr. ülemarsti käest tõendi, et peamudimine ravis mul välja põskkoopapõletiku.Sealsamas peaministri kuju juures. Paljud eurooplased kasutavad ravikindlustust maksmaks kinni ayurveda servist.

on tasuta siis, kui võtad sinna juurde ka massaaži. Või siis teistpidi-kui võtad ühe massaaži, siis on konsultatsioon tasuta. Lihtsalt konsultatsioon maksab 300 ruupiat.

Kolm kuud peale Hr. Doktori juures käiku suri mu isa vähki. Doktor oli ta eelnevalt suht terveks kuulutanud.Jutt sellestsamast Calangute sümpaatsest ayurweeda professorist, õppinud 20.a. oma nn. ala.

To: Zaxlane: Kurb kuulda, ka parimad ei ole eksimatud :(

Siiski pean nimetet tohtri kohta omadest kogemustest kiidusõnu rääkima- abikaasa 1,5 päeva kestnud valud kõhus (haavand, mis kosus üles peale korralikku vindaloo'd) kadusid peale esimest ravimite manustamist tunniga ja võimaldas järgmisel päeval ilma probleemideta koju sõita. Rääkimata seedeprobleemidest, mis lahendusid 1 tl ja klaasi veega, ja jälle võis roosuhkru jooki ja kohalikke hõrgutisi turuvärava taga mekkida :)