Baikal

Tere! Mis reisibüroo teeb Baikali äärde reise?

Sandberg

0
0

Mine parem omapead. Saad tunduvalt odavamalt.

1
0

Kas Baikaliäärsed matkad tuleks osta kohapealt või peaks ette broneerima? (Aega on u 7 päeva)

0
0

Olime möödunud suvel Baikali ääres ja ka Olhoni saarel. Kuhu sa täpsemalt lähed ja millega?

0
0

Eeldatavasti rongiga. Plaan alles küpseb.

1
0

Eelmine aasta olime Baikalil Olhoni saarel Nikita's homestead-is, Nad pakuvad ka mitmeid baikali ekskursioone http://www.olkhon.info/en/excursions/excursion.html Eelmisel aastal oli lennuki ja rongipilet kupees Moskvast sinna sama hinnaga.

0
0

Kindlasti reisi vähemalt üks suund rongiga, asi on seda väärt. Ise reisisime mõlemad otsad rongiga, vahepeatusega Omskis. Reisid/matkad osta kohapeal, soovitavalt otse matka organiseerijalt. Mis puudutab põhja osa Baikalist, siis on mul kontakt olemas.

0
0

Seega ette ei tasu reise/matku osta ega muretseda nende pärast jah... Kuidas on kohapeal majutusega? Kas pakutakse kodumajutust või tuleks see pigem ette vaadata?

Kindlasti on plaan osa teest läbida rongiga, just elamuse pärast :)

0
0

Oleneb mis ajal minna, kui Augustis , siis pidavat kõik majutused täis olema ja võidakse ettemaksu küsida broneerimisel, Me käisime Septembris, siis oli majutusi vabalt saada. Majutused broneerisime küll ette, aga vabu kohti oli igas kohas.

0
0

Majutus on mõistlik ette broneerida. Olhoni saar on suviti praktiliselt välja müüdud, sama kehtib ka tiiburlaeva kohta. Kohapeal viibimiseks tuleks varuda aega. Meil jäi näiteks kümnest päevast väheks. Sellepärast sõidamegi järgmisel suvel uuesti.

0
0

Nii, plaan võtab üha rohkem ja rohkem ilmet :) Reheturism, millist kohta täpsemalt põhja poolt silmas pead? Ja kui "hull" seis on augusti lõpus turistidega? Saan aru, et siis on hooaeg ja inimesi palju, aga milliste hordidega piirkonda ja põhilisi kohti võrrelda saaks? Ette tänades!

0
0

Trixz, kuidas reis läks? Sõidame järgmisel suvel taas Baikali suunas, seekord on lõpppeatuseks Novy Uoyan. Välja on töötatud 6 erinevat kohapealset reisi, mille vahel valida. Kellel huvi, andke teada.

0
0

Reis läks väga hästi! Läksime rongiga Tallinn-Moskva-Irkutsk (vahepeal peatusime Tüümenis ja Novosibirskis. Peatused olid põgusad. Ühe öö ööbisime platzgardis. Irkutsk oli armas linn ja Olhoni saar oli ilus! Siberi avarus ja Baikali kristalne vesi (nii läbipaistvuse kui temperatuuri mõttes... :)) jäävad veel kauaks meelde. Kõik oli väga kaunis. Meie lõpuks ühti ekskursiooni ei võtnudki. Olhoni saarel rentisime jalgrattad ja sõitsime nendega mööda kallast ringi, sõime omuli kala, ühel päeval matkasime jalgsi saarel asuva kuiva järveni. Lisaks võtsime Irkutskisse naastes suuna uuesti Baikali äärde, et minna Listviankasse ja Bolshie Katysse, et veel matkata. Koju tulime lennukiga Irkutsk-Moskva-Tallinn.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased