Bali

Käisin sellel aastal Tais, oli võrratu. Ihkan ka tagasi, kuid nüüd tuli mõte minna Balile. Räägitakse, et seal on väga ilus loodus ja hinna poolest on nagu Tais. Kas keegi oskab midagi Balist öelda. Kas hinna tase on nagu Tais? Kuidas saada sinna kõige soodsamalt? Kui trippi lugeda, siis on vähesed seal käinud. Mõtlen minna veebruar-märts 2009.

Või Finnairi sooduspakkumisega Hong Kongi ja sealt näiteks Cathay Pacific-ga.

0
0

Räägivad, et otse Tallinnast sinna soodukaid ei ole mõtet loota, kuna neid ei tehta. Kas Sommid ka sinna reise teevad? Mis hinnatase on Balil?

0
0

Ma mõtlesingi eelkõige ikka lennupileteid kusagilt lähi-Euroopast sinna või sinna kanti.

Või:

http://www.sunny.ee/index.php?lang=est&main_id=296

või paketireisid Saksamaalt: http://www.tui.com/de/

0
0

Kas sa ise oled Balil käinud?

0
0

Siit otsingust leiad paar päris head väikest reisiülevaadet Bali kohta. Olin ise Indoneesias eelmine aastavahetus, algselt oli plaan minna ka Balile kuid kuna kallas hullult vihma (talvel on seal ju vihmahooaeg) ja odavaid pileteid ka Jakartast selleks ajaks polnud jäigi minemata. Plaanin nüüd minna sinna järgmine suvi ja olles käinud ka Tais mitu korda, siis minule isiklikult meeldis Indoneesias isegi rohkem. Piletid algusega Riiast tuleks kuskil 750.- euri Airbalticu ja Qatar Airwaysiga.

0
0

Bali hinnatase on pigem madalam või sama võrreldes Taiga, nagu ikka oleneb kas oled turismikeskuses (Kuta vs. Phuket jne). Põhja-Balil Loviinas sai 2.a. tagasi väga normaalse hotelli rannas basseini, hommikusöögiga 200 krooni eest kahele. Saar on kindlasti külastamist väärt, loodus on ilus riisipõllud, rannad, hea söök, peod koos Austraalia surfaritega, rollerisõit... vt.infot http://www.diamondtravel.ee/index.php?pakett=8, küsi ka ainult lennupileti kohta, Kuala Lumpurist saab suhteliselt odavalt AirAsiaga kohale.

0
0

Eriti kui tuled mõnest Indoneesia kaugemast nurgast ja oled võõrdunud duššist, telefonist, internetist jne:) Indoneesia meeldib väga, kuid ainult Bali pärast niikaugele ei sõidaks, lennud on ikka väga pikad ja tüütud, kui ühe jutiga kohale minna. Sealne kliima sobis mulle Kagu-Aasia maadest kõige paremini. Hinnad on madalad, kuid loomulikult on ka seal võimalus lollilt palju kulutada, kui tahtmist on. Mulle meeldis Indoneesia (ja sealne rahvas) rohkem kui Tai, kuid Bali pole Indoneesia nagu Phuket pole Tai.

0
0

Indoneesias käivad enamus siselende läbi Jakarta või Bali. Sellepärast on Balilt väga mugav ka edasi lennata. Pileti hinnad on odavad, isegi eelmisel päeval ostes 500-600 EEK. Sai lennatud päris palju ja mul küll turvalisuse pärast hirmu ei tekkinud. Kui veidigi aega soovitaks Balilt ka mujale vaadata.

0
0

Ise Balil pole käinud kuna Jakartas oli valida kas minnna Balile või Lombokile..Otsus tuli siis Lombokile ja sealt edasi tegelikult Gili Trawanganile..Soovitaks ka mujale vaadata kui Balile,mujal vähem turiste jne ha odavam..Lombok jättis mõnusa vaikse saare mulje...Samas oli ka turism olemas ja see kasvab sellel saarel kiiresti sest kohalike jutust sai teada,et ehitatakse rahvusvahelist lennujaama:) Bali sai ka ära nähtud kuigi kuskil paarikümne km kauguselt;) Hinnad tundusid küll olevat odavamad kui Tais,Tai hinnatase oli sama või veidi kõrgem paar aastat tagasi..A muidu on Indoneesia mõnus,mulle meeldis ka rohkem kui Tai..Ainuke jah ,et sinna jõuda Tallinnast läheb ümberistumistega u 24h..A selle vahemaa ületamine tasub ette võtta

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased