Bali vulkaanipurse

Nonii...nüüd ta siis purskas ära.
Ausalt, olen niivõrd eluvõõras , või noh- reisivõõras inimene, et tahaks kohe teada, mida see purse sihtkohale tähendab?
Kas see toob kaasa mingeid muutusi flooras ja faunas, et sihtkoht muutub kardinaalselt sellelst mida ise sellest kohast ootad?
Kui kaua vulkaanipurske "mõju" sihtkohale kestab? Kui meil on nt´veebruari teises pooles minek, kas siis on veel "tunda" sellest midagi, muutusi ükskõik milles?
Reisikindlustus katab meil ka nö looduskatastroofi..peaks vist, et see peaks ju olema juba nö looduskatastroof? või ei?
Reisist loobuda ei tahaks, sest ootame seda väga, kuid kui vulkaanipurse midagi suurt mõjutab, et sihtkoht sobimatuks muutub, siis valiksin pigem teise koha.
Vabandan ette juba, et nii napakas arutelu, a no mis sa teed, kui varem kokkupuudet ei ole olnud.

Napakas on pigem see, et mul on Bangkok- Bali lend 6 tunni pärast. Nii tore ju :)

Kardetakse, et vulkaanipurse mõjutab ümbruskonnast kuskil 10km raadiuses olevat ala. Purse ise ei pidanud midagi väga massiivset olema. Bali on suur saar ja turismipiirkonnad nagu Ubud, Kuta ja Sanur jäävad väga kaugele ohutusse kaugusesse. Tuul pidavat ida poole suunaga olema seega isegi kui peaks mingi korraliku asja üles viskama, siis Denpasari lennujaama see ei mõjuta.

Arvan, et paanikaks pole põhjust.

Oleme hetkel gilidel ja hetkel see vulkan kuidagi midagi ei mõjuta..
Mis ta tulevikus teha mõtleb seda ei tea.lugege rahvusvahelist infot...eesti meediaruum on täitsa haige ja seda igas mõttes kahjuks ...

Tuul pole ida poole midagi kandnud. Gili T'l päike, vahelduv pilvisus. Nagu varemgi.

Teemaväliselt... @Kiku90, kas on mõtet kohe tormata ja alustada uut teemat, kui samateemaline juba käeulatuses olemas? :)
See pigem retooriline küsimus, vastama ei pea

Lihtsalt infoks - täna 22.11.2017 Ubudis oli super päike - inimesed rõõmsad ja olek chill, kohapeal mingit hullust pole ja keegi ei paanitse. Tavapärane Bali - päikseline ja äge :). Tervitused saabujatele! Väga lahe koht!