Bangokist Koh Samuile?

Kuidas oleks võimalik liikuda Bangokist Koh Samuile?

Kasutasin ise transpordina 2013 aastal rong Bangkok - Surat Thani, rongijaamast bussiga sadama ja sealt praami peale. Mingid bussid peaksid ka liikuma. Oleneb kui mugavaks soovid asja ajada. Üks lihtne võimalus on lasta Bangkokis kohapealses reisifirmas lasta piletid broneerida.

0
0

Bangkokist Khosan Roudilt saab lihtsalt osta pileti Samuile (buss +praam) . Tänaval mitu bürood, kes seda pakuvad..

0
0

Kasutage ikka lennukit kas otse samuile või odavam varjant surat thani kaudu

0
0

Meie lähme 28.12 Bangkok Airwaysiga, pole lennujaama vahetust ja asjatut ajakulu.

0
0

Otse lendab ainult üks lennufirma Bangkok Airways AirAsia ja NokAir pakuvad lend+buss+laev kombot. AirAsia kodulehel otsida Thailans Island Transfer - Samui (Lipa Noi pier). NokAiri kodulehel Fly'n'Ferry Koh Samui (Nar Ton pier)

0
0

Ehk kogenumad oskavad öelda kuidas Surat Thani lennujaamast Koh Samuile liikuda?

Leidsin vaid  bussid mis pakuvad paketti buss-laev kahte erinevasse sadamasse.Mõni pakub ka saarel lühikest takso sõitu.

Kas mingi ühistransport ka toimib?Või kuidas keegi sinna liigelnud?

0
0

Lennujaamast lähevad bussid sadamatesse,ette midagi broneerida pole vaja.Arvestama peaks,et viimane buss väljub 16.00 ja laev 18.00

0
0

Tänud vastamast.

oskab ehk öelda mis need bussid ja laevad umbes maksavad?

0
0

See ongi ühistransport. Ostad buss+ferry kombo (või ka buss+ferry+hotel kombo). Arvesta, et laevafirmasid on seal neli ja väljuvad kõik natuke eri kohtadest ja on sutsuke erineva kiirusega.
Lennujaamas lihtsalt võta kombo, mis väljub kõige rutem ja jõuab kohale kõige varem. Mis nad ikka maksavad, mingi 300-350 bahti, kaubelda ei saa, hind on lettides paigas.

Kui hakkad trikitama eraldi bussipileti ja eraldi sadamas ostetud laevapiletiga, võid kokku hoida 1-2 eurot, aga pead filigraanselt valdama erinevate laevade väljumisaegu, sadamasse sõitmise aegu ja seda, mis sadamast konkreetsed laevad väljuvad.

0
0

Tänud vastajatele.

0
0

Sai just seal käidud ja ostsime Raja ferry piletid eraldi ning Surat Thani lennujaamast sõitsime sadamasse Grabiga. Umbes 1200 bahti läks ja sõit kestis ca 1,5 tundi. Tagasiteel võtsime otse sadamast ühe neiu pakutud auto, mis maksis vist 1600 bahti (võin eksida), Grab oli 100 bahti odavam. Auto osutus väga mugavaks minivaniks, kus sai istmed alla lasta ja ka sõba silmale lasta. 

Ajad vaatasime siit: https://12go.asia/en

0
0

Kasutanud rajat, lomparayat ja seatrani. Esimene neist kõige odamav ja aeglasem teised 2 kallimad. Vali samui sadam selle järgi, kus saarel ööbid. Soovitan kombo osta ametlikult lehelt või siis oli äkki kohsamuiferry nimeline sait, kus kõik teenusepakkujad listitud. Kui lennupiletid ostmata, siis soovitan bangkokist lennata. On kallim aga ajakulu mõistlikum.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased