Barbados - majutus ja transport

Tere!


Oleme talvel perega minemas Barbadosele. Kuna saar on üpris väike ja mõned päevad rendime ka auto, siis kas tasuks majutuseks valida pigem üks staap või kaks erinevat sihtkohta (saare ühes ja teises otsas)?

Ja kui majutus on rannast pigem kaugel, siis kas sealne ühistransport (sh takso) on mõeldav või tasuks rentida auto pikemaks ajaks?

Tänud vastajatele!

Meil oli maja renditud (5 inimest), sest tol hetkel tuli see lõppkokkuvõtteks kõige soodsam, kui mingi apartment, eraldi staapideks mina mõtet ei näe. Kohapeal rentisime auto (kontakti saime mingist sealsest reklaambrošüürist) ja sellega siis külastasime erinevaid randu, mingi orhideeaed oli, loomaaed jne. Ühistranspordi kohta kahjuks ma midagi ei tea.

Siin tolleaegne slaidishow ka, videokaamera varastati tagasiteel ära: 

P.S. kuna seal vasakpoolne liiklus, siis ristmikute ja ringide läbimine saab teil eriti põnev olema. Meenub, et reisilt tagasi tulles sõitsin Tartus mööda Teguri tänavat ja ühel hetkel sain aru, et sõidan valel teepoolel :D õnneks olin sel hetkel ainuke seal

Ühe ranna peale pole ka mõtet keskenduda, neid seal palju ja ägedaid. Me olime iga päev eri rannas.
Neil mingi kiiks inimeste arv/auto suurus: Antigual keelduti meile tavalist autot andmast, sest "teid on 5" ja pidime jeebi (st kallima) võtma. Barbadosel olime juba targemad ja kui auto toodi, oli üks meist senikaua toas peidus...

Tänud info eest! 

Mugavaim oleks tõesti üks staap (maja) ja rentida reisi ajaks auto. Plaan ka trippida ja olla eri randades.

Meil 3 last ja just ka vaatasin, et 5le auto palju kallim - paneme siis ka ühe lapse peitu :)

Mis puutub vasakpoolsesse liiklusesse, siis just sel nädalal tulime Maltalt ja eks jah alguses nõuab ajul harjumist ja pärast ümberharjumist :)

Muideks, Leena, mis veel meelde tuli: seal oli (vist) iga teisipäev a la tänavapidu, kus siis ühel pikal tänaval olid erinevad tänavatoidupakkujad ja bändid tegid reggae-muusikat. Väga äge kogemus oli. Kas sama ka veel nüüd, ei tea, aga sinna jõudes uurige välja!


Tere leena24. Millal teil Barbadosele talvel minek ehk mis kuupäevadel? Ise lähen 17-28 veebruar.