Barcelona Airport->Salou, öötransport

Tere!

Jõuan Barcelona lennujaama 00 öösel, kuid oleks vaja saada Salousse. Keegi teab, kas öösel on võimalik saada transporti või pigem ööbida lennujaama lähistel ja siis järgmisel päeval sealt Salousse? Millist transporti soovitate?

Rong on ilmselt kõige mugavam ja kiirem variant. E-L läheb esimene rong Barcelonast Salousse kell 6 hommikul, nii et kui jaksad selle aja ära oodata, siis ei ole vaja Barcelonas hotelli võttagi. Iseasi kas sa Salous oma hotelli/apartmenti kell 7 hommikul check-ini teha saad.
https://venta.renfe.com/vol/home.do?c=_vw3h

Kas algpunktiks pole mitte Girona lennujaam ?

Vaata peatuste plaani. Kokku on Salousse 19 peatust. Airport T1 on neljas peatus. Stardib Barcelona bussijaamast. Salous on 7 erineva asukohaga peatust.
See mis on algpunktiks ei oma tähtsust. Tegu tunnibussiga.

Alustada tuleb sellest kas jõutakse keskööks Girona või El Prati lennujaama , esimene asub umbes 200 km, teine 100 km Saloust.

No kirjas on, et Barcelona lennujaama. Mis see Girona siia puutub ?

Kulla päike... Tallinnast väljuv Ryanair maandub-saabub vastavalt kodulehele Barcelona-Girona lennujaama ja saabub 23.55 ... näed kokkulangevusi ? Kurb, kui esmareisija arvates, et saabub Barcelona El Prat asemel Barcelona Gironas...
Ma seepärast ka alguses küsisin algpunkti kohta..
Postitaja ise nagu tina tuhas.. ))

Need kes arvavad, et inimene maandub Girona lennuväljal, võiksid ka vastata sellele, mida ta küsib. Mõttetu arutelu kummal lennuväljal maandub. Mina vastasin seda mida inimene tahtis teada. Keegi ei tea kaugelt ta tuleb, mis riigist, teada on vaid see, et maandub Barcelona lennuväljal.

Küsija ei ütle, et saabub El Prati lennujaama, vaid ütleb Barcelona lennujaama aga Barcelona nimetust kannab 2 lennujaama-Barcelona El Prat ja Barcelona-Girona.

To Kity55 vasta siis küsija küsimusele. Mina tean ka kahte lennujaama. Üks on Barcelona El Prat Airport ja teine on Girona linnas (elanikke 98255 ) . GIRONA-COSTA BRAVA AIRPORT.

Päikesele tsitaat Ryanairi kodulehelt:
"Select your cheap flight from Tallinn to Barcelona Girona"

Hea päike12 -- sul on lennujaamade osas õigus aga minuarust sa vaidled selles teemas asjatult.
Jah, Girona lennujaam võib iseennast nimetada Girona-Costa Brava lennujaamaks aga Ryanairi sihtkohtade lehel nimetatakse sedasama lennujaama Bacelona - Girona lennuväljaks.
Seega ei ole see miski tähenärimine vaid väga mõistlik ja praktiline kui soovitakse täpsustada, kumba lennujaama Keity oma küsimuses silmas peab. Seda enam, et nagu Hiiukas eespool märkis, saabub Ryanairi lennuk Gironasse just südaöö paiku ja ka Keity soovis infot kuidas südaöösel lennujaamast Salousse saab.
Sinu poolt jagatud transpordiinfo on väga hea ja see on tore, et seda jagad kuid saad ju ise aru, et sellest infost ei ole Keityl vähimatki kasu kui ta El Pratis ei maandu.
Transpordi osas Gironast soovitaks vaadata näiteks siia.