trip-krainetrip-ukraine-dark
Berliini lennujaamast viimase hetke reis?

Tere!

Plaan on järgmine - lennata paar päeva enne/pärast jõule Berliini ja Tegelist või Schönefeldist võtta viimase hetke reis soojale maale (Brasiilia, Kuuba...). Väljalend võiks olla maks. 2 päeva minu saabumisest Berliini.

On kellelgi kogemust sel viisil reisimises ja mida ma võin oodata - kas aastavahetuseks tavaliselt viimase hetke reise on või mitte? Hinnad?

Tänan vastuste eest!

Lennupiletitega on ikka tavaliselt nii, mida lähemale väljalennule seda kallimaks pilet läheb. Teine asi kui otsid viimase hetke pakkumisi turismifirma pakketidele. Minuteada aastavahetus ja jõulude periood on alati välja müüdud ja päris suure tõenäosusega ei saa sa kuskilt viimase hetke pakkumist sellele perioodile.

Kui see saladus pole, siis miks sa eelistad mööda lennujaamu kolada suht ebat6enäolise tulemuse nimel, selle asemel, et sooduspakkumist samade ja palju enamate firmade veebilehtedelt otsida?

stiil jah. Mugavam oleks minna Vantaast, Aurinkomatkadel on just soodukas Brasiiliasse, mitte küll päris jõulude ajal.

On küll põnev. Kuid uuri enne, kas valitud sihtkohariik nõuab viisat. Kuna nimetasid ühe sihtkohana Brasiiliat, siis sinna minekuks on sul vaja eelnevalt viisa saada.

Stiil on minumeelest põnev ja tahan selle ise ära proovida. Teadmatuses, kuhu satud, on oma võlu. Peale selle pidi just Berliinist saama järgmise päeva väljasõiduga reise peaaegu muidu. Konks on ainult aastavahetuses - kas ka siis?

Köik Saksa reisifirmad mûûvad ju viimase hetke reise neti kaudu. Varem oli ka Soomes, et istuti Vantaa lennujaamas oodates. kui keegi jätab tulemata. Nüûd on ju net. Väga kiired telefoni teel.

...on 2 korrust täis neid "viimase hetke pakkumisi", vähemalt 2 aastat tagasi oli. Brasiilia unusta ära- sinna läheb veel viisat vaja.