Booking.com hinnad, Tallinn

Vaja broneerida hotell kahe kuu tagant Tallinna. Kas sama hotell peaks tulema odavam broneerides pikalt ette või pigem mõned päevad enne saabumist? Või pole mingit vahet?

Olen sealtkaudu u. poolsada bronni teinud ja senimaani pole mingit vahet täheldanud.

Pikalt ette broneerides reeglina suurem valik sobilikus hinna- ja hotelliklassis.

triplekix kommentaar "Pikalt ette odavam alati." kahjuks ei kehti. Paljud hotellid teevad ka viimase hetke pakkumisi ja hind sõltub palju täituvusest. Olen ise ühe hotelli, mida saab ka bookingu kaudu bronnida, juht ja tean seda hästi.

Bookisin ise sealt just hotelli Pariisi oktoobriks. Valisin ca 7 hotelli välja, salvestasin lingid endale. Kaks neist hotellidest on vahepeal hinda tõstnud (Best Western keti omad), ülejäänud hetkel hinda muutnud ei ole. Küll aga on vahepeal paar hotelli välja müüdud (osade tubade osas). Nii et võib juhtuda igasugu asju. Paremad hotellid (s.t. head aga mitte liiga kallid) kipuvad end välja müüma enne kui viimnepäev kätte jõuab, seega võimalus viimase hetke pakkumiseks langeb ära.

Hinnad sõltuvad eelkõige ikkagi hotellide endi hinnapoliitikast. Pikalt ette ostes on Sul rohkem valikut, aga superhindu leiab vähe. Viimasel hetkel ostes võib sattuda väga heade diilide otsa, aga võib ka olla et suurem osa sobivaid hotelle on juba hõivatud (eriti hooajal). Tallinnasse hotelli bronnimisel soovitaksin vaadata http://www.baltichotels.com Neil on tihti väga soodsaid diile seal, kuigi veebileht on kole ja bronnimise kinnitus kirjavigadega. Teiseks tasub uurida hotelli enda lehelt - äkki on mingeid eridiile. Nt. Tallink pakub aeg-ajalt veebilehelt väga häid hindu.

Pigem sõnastaks jah ennast ringi, et pikalt ette pigem kindlam alati. Näiteks aasta esimeses pooles sai vaadatud Oktoobri lõpuks Düsseldorfi messi ajaks hotelli. Valik oli hea ning heas ja meile sobivas asukohas oli mõistliku hinnaga pakkumisi mitmeid. Kuidagi ununes siis hotelli broneerimine ära ning nüüd Septembri alguses ärgates sai ahastusega tõdetud, et meile sobiva asukohaga hotelle enam ei ole. Mõni üksik müstilise hinnaga pakkumine isegi oli järgi, kuid ka neid polnud meie seltskonna suurusele sobivaid. Pidimegi võtma hotelli natuke kaugemale, mis ka, mis seal salata, ei olnud just selle hinnaga, mis ta oli kevadel.

Minu tagasihoidliku kogemuse järgi on http://www.hotelsclick.com/ alati odavam olnud kui booking.com. Aga ei ole minagi mingit ettebroneerimise ajast tulenevat hinnavahet märganud.

nt Tln-s Oru hotell 2 inimest, double tuba, hommikusöök, 15.03

http://www.oruhotel.ee/majutus/hinnakiri/ - 60€ http://www.booking.com/ - 40€ http://www.hotelsclick.com/ - 32€