booking.com-st hotelli bronnimine Egiptusesse

Varem Egiptuses käinud reisifirmade kaudu, nüüd siis tez-tourist lennupiletid ostetud ja booking.comist hotell bronnitud. Palun kes teab mis veel tegema peaks, kas see hind mis booking andis on lõplik või Egiptuses nagu ikka keevitatakse midagi veel juurde. Transfeeri asemel võtame takso . Peaks minu meelest kõik klappima , kas midagi võib olla kahe silma vahel jäänud. Viisat ka justkui pole vaja- suht vastukäiv info . Me sharmist kuskile ei sõida - kaks last kaasas nii, et seekord ainult hotell ja meri.
PS. Ja ei pea ise süüa tegema ja laste järgi koristama -oi ootan seda 2 nädalat ilma pottide-pannideta!!!
Suured tänud ette kel vähegi aega vastata !!!

Viisat ei ole vaja kui ringi sõita ei plaani.
Mis bookingusse puutub, siis pead sealt tingimusi lugema - vahel on mingid maksud sees, vahel mitte, kontrolli. Ma küsiks hotellilt ka transfeeri kohta, äkki pakuvad seda ka kahenädalase bronniga.

Hotelliga tasub mineku eel meili teel suhelda, siis juba osatakse oodata ja ei juhtu üllatusi. Ise olen küll bronninud väiksemasse hotelli ja sain nii booking.com kinnituse ja järgmisel päeval kohe ka hotellist meili, kus ms kohe ka pakuti transfeeri. Võimalik et suurem hotell nii püüdlik pole, aga ise tasub ikka omad tagalad kindlustada, ja mitte ainult Egiptuses. :) Usalda aga kontrolli..
Hind peaks küll lõplik olema, aga kuna kõik liigub elektroonilisi kanaleid mööda, siis võiks jah üle küsida, et hotell ikka teab, et tulemas o
lete. :)

Mu teada on Bookingus hinnad hommikusöögiga. Kontrolli üle, kas saab ka HB või AI osta.

Bookingus on toatüübi juures kirjutatud, millised toidukorrad on hinnas.

Tere,
kas on kellelgi siin kogemusi mismoodi toimub hotelli eest maksmine Egiptuses.
Sai broneeritud làbi Booking.com hotell. Seal kirjas et maksma peab kohalikus valuutas (EGP). Kas saab maksta USA dollarites ka vòi mitte.
Pole kahjuks vòimalust enam raha egiptuse pounditeks vahetada.

Ette tànades

Ilmselt võtavad nad dollarid suurima rõõmuga vastu sinu käest. Ma ise käisin küll Egiptuses 6a. tagasi, aga ma väga ei usu, et seal midagi selle ajaga väga muutunud maksmiste osas.

Totuke valuutavahetuspunktidest siin puudust pole ja euro on neile ka tuttav valuuta, dollareid pole tarvis vahetada.
Ja hotelli broneerimisel ei näe suurt mõtet, valige 2-3 bookingust välja ning kohapeal selgub kas meeldib ning võimalus soodsam hind kaubelda kui internetis kirjas.
Egiptuses saab kaubelda, aga Marokos öeldi kohapeale minnes kõrgem hind kui internetis ja kauplemise jutu peale saadeti üldse kurele.

Tànud vastuste eest. Loodan et vòtavad mu eurod siis seal ilusti vastu :)

Hea kurss on 9.5 naela ühe euro eest.

Kohapeal saab ju vajadusel automaadist seda kohalikku raha välja võtta, igas suuremas hotellis on automaat kohapeal, ja valuutavahetuspunkt on ka, kellel sellise järele huvi. Rahaga nüüd küll kohapeal hätta ei jää, peaasi kui seda "kapis" jätkub.. :P

Üks täpsustus: Hurghada lennujaamas näiteks valuutavahetus ainult enne passikontrolli, mõistlik kohe natuke egiptuse naelu vahetada takso eest maksmiseks + viisa hind ainult dollarites ja eurosid viisa eest võtavad suva kursiga.