trip-krainetrip-ukraine-dark
Brüsseli lennujaam

Tere Palun infot, kes käinud ja kasutanud, palju maksab wifi kasutamine lennujaamas? Tänan!

Mine ühte kahest lennujaamas asuvast Quicki burgerisööklast (üks sees ostualas ja teine saabuvate lendude saalis), mõlemas peaks olema tasuta wifi.

Brüsseli lennujaam

Tere Kui suur on brüsseli lennujaam. Ümberistumise aeg on 55 min kas jõuab?

Lennujaam ise on suur, aga 55 minutit on ümberistumiseks täiesti piisav aeg. Õige värava leidmisega ei tohiks ka raskusi olla, sest arusaadavad viidad on täiesti olemas.

Brüsseli lennujaam on minu meelest üks ebaloogilisemaid lennujaamu, mida olen kasutanud. Siiski on see ebaloogilisus seotud eelkõige lennujaamast sisse ja välja liikumisega. Kui lennud on Schengeni-siseselt ja turvatsoonist välja minema vahepeal ei pea, siis on 55 minutit piisav küll. Kui peab välja minema (nt pagasi järgi) ja uuesti sisse saama või siis piirikontorlli jms läbima, siis võib ajast puudu jääda. Üldiselt on viidad olemas ja nende järgi saab ilusti liikuda.

Nagu Tip ütles, võib 55 minutit väheks jääda, kui pead piirikontrolli läbima. Suht pikk tee on ühest terminalist teise. Eriti jama on, kui esimene lend jõuab tühised 10-15 minutit hiljem kohale. Ise sain kõrvetada justnimelt Brüsselis - lennuplaani järgi oli lendude vahel 1:20, kuid 40 minut hilinemist Tallinnast ja puhkus oligi rikutud. Mis internetti puutub, siis ise sai Brüsselis tavalist mobiilset netti paari kiire asja kontrolliks kasutatud. Tänu EU-le on roaming andmeside ainult 0,84 EUR/MB.

Olen ostmas piletit Tallinn-Brüssel- Mumbai. Ümberistumiseks on aega 1h 40 min. Ma ei ole Indiasse läbi Brüsseli lennanud. Kas kellelgi on kogemust jagada, kas 1,40 h on piisav aeg viisa ja turvakontrollide läbimiseks. Tänud ette.

Kõik lennud õigel ajal siis ei tohiks probleeme olla.

*WiFi seal olemas. Hea ja tasuta.