Bulgaaria - - tea, kas ikka piisavalt ohutu, et lastega minna..

Njah, see Gruusia sõda teeb ikka kole kurvaks ja tegelt natuke hirmutab ka. Meil plaan minna lastega 24 aug. nädalaks Sunny Beachile- - tea kas saabki,
jumal teab, mis plaanid Venemaal varuks on..
Triin

Ee... mis see Bulgaaria siia puutub? Bulgaaria asub Gruusiast u. sama kaugel kui nt. Egiptus.

Bulgaarias vägistatakse tihti randades noori ilusaid tüdrukuid, vägistajaid ei tabata aga. Kui mul oleks puberteedieas tütar, siis ma ei julgeks sinna minna.

Bulgaaria on teisel pool Musta mere kallast, ~1100 km kaugusel.

Lilleriin, nii räigetele väidetele peaks viite juurde panema, muidu on see lihtsalt aluseta laim võõra riigi kohta.

Google otsingutulemustes ei leidnud esimese paari lehe peal midagi. Esimene link ütles hoopis, et "two Scandinavian women were found to have submitted fake rape claims to the police in Burgas, one of them admitting she did it in a revenge on her boyfriend."

See pole räige väide: vägistamisjuhutumitest Bulgaaria puhkusekuurortites on meedias tihti juttu olnud.

http://www.postimees.ee/170807/esileht/valisuudised/277448.php

Bulgaarias on väga viimasepeal ja ilus. Inimesed on sõbralikud ja tundub olema kord ka riigis. Kui läbi Rumeenia minna, siis Bulgaariasse sattudes tunned ennast taas Euroopas. Käisin autoga kolm aastat tagasi. Ei ole ühtegi halba kogemust.

Kui keegi sult küsiks kas praegu Eestisse tasub lastega tulla--ikkagi Venemaa naaberriik ja suur venekeelne elanikkond, konfliktiolukord oli ka alles aasta tagasi, mine tea mis Venemaa plaanib, mis sa vastaksid?