Bulgaariasse suvel

Hei, Tripikad!Plaan minna vahemikus 25.06-08.07 Bulgaariasse just Sunny Beachi. Hetkese seisuga on kõige odavam pakettreis mis leidsin nädalaks algusega Riiast 400euro ringis lend+majutus. Tundus, et omal käel minnes võib isegi kallimaks minna. Paluksin nüüd abi Teie käest kel eelnevaid kogemusi/teadmisi hindade kujunemise suhtes. Ise ei ole kursis kuidas tavaliselt pakkumised kujunevad mida rohkem kisub suve poole. Kas tasuks veel oodata uusi pakkumisi või ära osta eelnevalt välja toodud reis?Päikest!!

Ikka ja alati võib näha reisibüroosid reklaamimas ka viimase hetke pakkumisi, kui on laokile jäänud mõned üksikud vabad kohad. Aga eks see on täpselt selline fifty-sixty olukord, et ega kunagi ei tea, kas viimase hetke pakkumised tulevad või mitte antud perioodiks.Pigem selline paketikas tundub veel päris mõistliku hinnaga. Kui tahta odavamalt saada, peaks ette planeerima hakkama oluliselt varem.

Momondo hinnad samadel kuupäevadel  25.06-08.07 =371 eur. Tallinn-Varna-Tallinn.Mis firma pakettreis, hotell, transfeer, toit ?Oleneb palju sulle selle 400. eur eest antakse.

Praegu võib juba ise asju broneerides olla tõesti kallim. Meie tuttavatega ostsime lennupiletid riiast (ryanair) ning paketi korralikus saksa neljatärnikas (uuem hotell) HVD Club BOR all inclusive'iga eelmise aasta september-oktoober. Hinnaks tuli pisut alla 400€. Paketikatega võrreldes oli tol hetkel parem hinna-kvaliteedi suhe.

Käisime abikassaga Sunny Beachi-s aasta oli siis 2017 kusagil augusti keskel.Pakkujaks Tez Tours väga head ja hoolivad reisisaatjad.Väljalend Riiast ja potsatus Burgases ca.30km Päikeserannast.Soovitaks vaadata hotelli asukohta,sest meie reisil oli mõnel inimese hotell küll väga pärapõrgus.Meie olime Augustas oli küll 2 tärni,aga täiesti normaalne mereni 300m Autorent on 30€ ööpäev s.o.kõige odavam.Ekskursioonide osas on nii et samasse kohta viib liinibuss ka nt. Nessebar pilet on hästi odav.Hind on sul normaalne.Igatahes on Must meri ikka väga hea,ga samas üldine väljanägemine on ikka lohakas.

Tere! Olen ise vaadanud ka reisifirmade pakkumisi ja hind on alates 400€ nädal. Ise läheme 2 nädalaks Sunny Beachile juuni lõpus. Ja hind 5le 1500. Teisi panin ise kokku. Lennupiketid, autorent 2 nädalaks, 3 toaline korter Penthouse koos suure basseiniga aga ka meri on 500m.