Bussiga Bulgaariast Istanbuli

Kas keegi on käinud bussireisil reisibüroo kaudu Varnast Istanbuli,parem oleks veel Golden Sandsist Istanbuli. Mis on keskeltläbi hind ja mida see sisaldab? Olen kuulnud,et on 1 ja 2 päevaseid reise.Tänan igasuguse info eest.

Sõber Google ütleb: 1 päev 95 eurot, 2 päeva 115 eurot.

Mina isiklikult eelistan selgust. Et kui bulgaaria keeles Zlatni Pjasatsi tundub liiga keeruline, siis eesti keeles teavad kõik vanurid seda kuurorti nime all Kuldsed Liivad.

Golden Sands? California? Vanuatu?

Teema alajaotus on ju Bulgaaria. Milleks vaja nokkida?

Grupireise on tõesti 1 ja 2 päevaseid ning võimalik tellida ka privaattuur vastavalt oma soovidele. Koha peal, mõnest tänavaagentuurist on mõttekam osta, seal on mõnevõrra soodsamad hinnad kui netis ja saad ka selgitusi, mida see sisaldab. Erinevad tuurid võivad viia erinevate vaatamisväärsuste juurde.
Kui aga pead silmas lihtsalt bussipiletit, siis Varnast väljub buss kl 11 ennelõunal, sõidab ca 10 tundi ja üks ots on 50 levi (ehk umbes 25 eurot), edasi-tagasi 95 levi.

Polegi vaja nokkida, hakkame parem tõlkima!

Lahemaa = Coolland
Taevaskoda = Heavenhouse
Hiiumaa = Giantland
Tallinn = Stabletown / Stable-inn

Reisifoorum pole utreerimiseks just parim koht.
Räägiks äkki rohkem asjast.
Kui inimene otsib nt Tripadvisorist sellel teemal infot, on otsingusõnaks just Golden Sands. Kui inimene broneerib booking.com või mujalt otsimootorist omale hotelli, on otsingusõnaks just Golden Sands. Kui inimene otsib Skandinaavia reisikorraldajate viimase hetke pakkumisi, siis jällegi - kuhu? Golden Sandsi. Kõik saavad aru, millest jutt käib.
EKI soovitab tõepoolest kasutada Zlatni pyasatsi (Kuldsed Liivad ei ole EKI põhjal üldse mingi kohanimi), aga pealkirjas olev Golden Sands on siiski oluliselt paremini mõistetav kui see EKI pakutud variant.

2016 aasta suvel esimese pooles vahendas TezTour Bulgaria ühe teise kohaliku reisikorraldaja 1- ja 2-päevaseid bussireise Kuldsetelt Liivadelt Istanbuli. Hinnad olid vastavalt 137 ja 200 leevi ehk siis laias laastus jaga need summad pooleks, saad hinnad eurodes. Peale igasuguseid plahvatusi Istanbuli jäid need reisid vähemalt mõneks ajaks katki, sest huvilisi eriti polnud. Sel aastal ilmselt siis uuesti.

Eile unustasin lisada....
Ekskurss on muidugi vene keeles ja väljumine 1x nädalas. Ise tahtsin ka minna, aga poliitilise olukorra pärast jäigi mul minemata. Aga need kliendid, kes käisid sama firma teistel bussireisidel (Bulgaarias mujal ja Bukarestis), jäid oma reisidega väga rahule, nii et julgen soovitada küll.

Ignoreerige kasutajat berliner, arvatavasti on tegu trolliga!

Avien: no mina enda arust pole küll troll. Väike naljaheitmine angloameerika globalistide-kummardajate aadressil pole ju karistatav.

Ei tea jah, miks me alati kõik nii tõsised tahame olla ja kõike tõsiselt võtta :)
Väheke muhedust kulub tõepoolest aeg-ajalt marjaks ära.

Tere.
Heli, saatsin Teile privaatsõnumi sel teemal - olen sel tripil käinud.
Lühidalt, on võimalik kohapealt osta nii ühe- kui ka kahepäevast trippi, maksis see ca 95 eurot. Ühepäevasel ei ole küll mõtet, siis ainult hull sõit edasi-tagasi. Oluline soovitus on, et 2-päevaseid trippe tehti nii väljumisega õhtul ca kl 20 ja varahommikul väljumisega ca kl 4 , Istanbulist tagasisõit algas mõlema puhul ca kell 17 õhtul. See Kuldsetelt Liivadelt väljumine tähendab seda, et buss kolistab läbi ka kõik Päikeseranniku kuurordid ja alles siis on otsesuund Istanbulile.
Kui lähete õhtuse väljumisega, siis jõuate Istanbuli ca kl 6 hommikul, kui varahommikuse väljumisega, siis jõuate Istanbuli kl 13 paiku päeval - ehk vahe Istanbulis olemisel tubli pool päeva.
Kui olete huvitatud, siis võin saata pikemad kirjeldused - see oli paari aasta tagune kirjavahetus ühe teise sama küsimusega inimesega.

Keegi võiks veel veidi muljetada.