Bussiga Itaaliasse ? ( Viru Reisid )

Tere Tripikad !

Soovin kevadel/suvel külastada esmakordselt Itaaliat. Et kõik oluline ja tähtis ära näha, kaalun lennureisi asemel bussireisi. Pilk on peale jäänud Viru Reisidele . Siit ka mu küsimus - kas keegi on viimasel ajal nendega mõnel reisil käinud ja kuidas olete rahule jäänud (kas bussid korralikud, kuidas giidid jne) ? Alternatiive "Viru Reisidele" väga ei leidnud...

Alternatiive on jalaga segada: La Stradal on kavas 13 Itaalia reisi Germalol on kavas 9 Itaalia reisi Tensi reisidel on paar Itaalia reisi Fix Ideedel on kaks Itaalia reisi ... ja kindlasti on neid tegijaid veel.

Soovitan pigem La Strada Itaalia bussireise. Ühekordne buss, väga hea giid Tiiu. Ööbimised enamasti ühes kohas, ei pea igal õhtul kohvreid lammutama.

Soovitan LaStradat, käisin nendega Itaalias. Kõik toimis ja jäin igati rahule. Samuti olen käinud BohemianTraveliga Tšehhis ning Avenue Francega Pariis. Kõik bussireisid ja väga hästi korraldatud.

Olen käinud Viru Reisidega ja La Stradaga. Viru Reise ei soovita, kahekordne buss, mis venib ja venib, väljasõit hilines mitu tundi rikke tõttu. La Stradaga oli kõik korrektne ja kõik lubatu toimis, giid oli hea.

Viru reisidel ebamugav buss. Alati tasuks vältida kahekordseid busse. Need äärmiselt ebamugavad.

käisin eelmine kevad viru reisidega itaalia reisil. koos lapsega, kehekordse bussiga. jäime väga rahule. ööbimiskohad olid muidugi mitte 4 tärni, aga puhtad ja mõnusad. Bussis istusime üleval, aga kõlaritest oli kõik hästi kuulda. Bussiaknaid puhastati pea iga õhtu. Buss katki ei läinud. kuigi lootsime, oleks tahtnud pikemalt olla. D. giid merle oli tubli. seletas palju. linnades jäi piisavalt aega ka üksi ringi käia. kuna peatused iga kolme, nelja tunni tagant, ei olnud ka mugavusega probleeme. Kuskil ei pidanud maksma juurde mingeid linnamakse, mida teised küsivad. Sügisel käisime viru reisidega horvaatias. No see ei olnud nii vinge. Hotellid olid ikka väga viletsamad ja giid-oli vist eve, kes rikkus oma suhtumisega pool reisi ära. Bussi konditsioneer kahises kohati kohutavalt ja mingi hetk tekkis mõnel sellest ikka kena peavalu. Muidu oli kehekordne buss ok. Ülevalt head vaated.

Olen reisinud Virureisidega, odav hind

Viru Reisidega reisides pead olema avatud meelega ja kõigeks valmis, siis jääd reisiga rahule :) Olen nendega mitmes kohas käinud, viimati 2015 läks meil Horvaatiasse minnes Tsehhis buss rikki. Saime terve päeva Brnos omal käel ringi kollata. Reis lükkus päeva võrra pikemaks, ilma millestki ei jäänud, ööbimisi juurde maksma ei pidanud. Lihtsalt saime sama raha eest rohkem :D Muidu ööbimiskohad on neil tagasihoidlikud, aga seda näed juba reisi hinnast.

Soojalt soovitan La Stradaga minna. Käisin Viru Reisidega kreekas ja kogemus... jättis igast küljest soovida. See hinnavahe ei ole väärt seda, et buss on aegunud ja lagunemisohus, ööbite mõnikord kolme-neljakesti rekkameeste plastkuubikutes ning reisisaatja organiseerimisoskus jätab soovida. Never again :(

La Stradal on liiga suur tamp peal ja pikad majutusse sõidud. Rooma linna kappasime ühe päevaga läbi, siis veel pikk majutusse sõit. mingit mõnu ei ole sedasi reisida. Reisiks oli valitud Itaalia ringreis. Ausalt öelda peale seda reisi hakkasin omal käel käima ja olen väga rahul. Bussireisid on aja raiskamine

Olen käinud nii LaStrada kui Bohemian Traveliga oma viis korda kindlasti reisil ja alati olen rahule jäänud.Hind on soodne a samas on ka hotellid korralikud ja reisisaatjate suhtes ei saa ka ühtegi halba sõna öelda. Hommikuti ei saa jah kaua magada aga see eest saab tagasi tulles bussis täiega lebo panna. Itaalia reisiga oli see jama et Roomas olles pidi buss korraks remonti minema a 3 tunniks aga selle vastu polnud kellelgi midagi sest seda rohkem aega meile jäi linnaga tutvumiseks