Bussireisile toit kaasa

Tere. Lähme juuni alguses Jurmalasse (Lätti) bussiga. Eriti ei tee "pissipeatusi". Kas oskate öelda mis toidud ei aja pissihäda peale, aga täidavad kõhtu? Nt kui süüa midagi soolast,siis tuleb janu peale ja tulebki pissihäda.

Õlu!!!

1
0

Kallis laps :) Jurmala on sedavõrd lähedal et kui bussisõidu ajal ei söö ega joo midagi, jõuab siiski elusalt kohale. Ning kui ei ole põiepõletikku siis peab selle otsa ka ilma pissipeatusteta vastu. Kontrollitud :) Kui vaatamata kõigele ikkagi suur häda peale tuleb siis vaevalt bussijuht nii kuri on et üht pissikat teha ei luba. Bensukaid kus peatuda on tee ääres küll ja küll. Kui lähete suure bussiga siis neis on kõigis tänapäeval vetsud olemas. Muretsemiseks pole põhjust.

0
0

Teel Jurmalasse tehakse tavaliselt Ikla piiripunktis peatus, et käia WC-s, kohvikus. Ikla enam-vähem poolel teel. Miks peab bussis veel sööma???

0
0

Mnjah, bussis söömine näikse olevat mingi rituaal. Minu orkestris oli väljasõitudel ALATI üks ja sama seltskond - milline täiuslik ettevalmistus! Niikui buss liikuma hakkas, kougiti kodus valmis tehtud võileivad, keedumunad ja muidugi pudel välja. Kui ma selle "ja muidugi pudeli" enne esinemist ära keelasin, kadus kogu see seltskond ka orkestrist. Usun, et samasugused rituaalid toimusid igas rahvakunstikollektiivis. Ikla piiripunkti kohvik pole ikka päris see...

1
0

Karm kord Sul Tonlist :) Kui töökohta otsid, anna teada !

0
0

Kõik sõltub pakkumisest, roomlane ;) Kui on hea ja inspireeriv töökoht, võib alati mõelda. Minu vanuses enam ei osaleta konkurssidel, vaid saadakse otsepakkumisi.

1
0

Bussis söömise komme on ilmselt pärit klassiekskursioonidelt. Siis polnud oluline, kuhu sõideti, vaid see, et sai limonaadi ja jäätist.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased