Cebupacific

Tere!

Kas keegi on lennanud filipiinidel nende lennufirmaga cebupacific? Kas on nende kodulehel probleeme tekkinud?  Tahan oma lennule pagasit juurde osta, aga nende veebilehel www.cebupacificair.com manage bookingule vajutades viskab ette 404 error (viimased 2-3 nädalat). Üritasin neid pikalt kätte saada ja kui lõpuks sain, ütlesid, et probleem minus (prooviksin teist veebilehitsejat/ kustutaksin küpsiseid). Proovisin kõike, aga ütleb ikka error. Enne kui nendega uuesti ühendust võtan, küsin kas on kellelgi veel sellist probleemi olnud?

CP leht ei toiminud ka paar nädalat tagasi korralikult, kui huvi pärast kindlatel päevadel kehtivaid promohindu vaadata tahtsin. Foorumitest lugesin äsja, et CP saidiga on probleeme paljudel ja juba mõnda aega. Kui jamad on ka promovälistel aegadel, mil saidil ülemäära palju trafficut ei tohiks olla, siis on asi juba veidi kummaline.

Cebuga lendasin, piletid ostsin nende kodukalt, ei olnud probleeme. Aga see oli aastal 2014. Marsruut oli Seoul-Manila ja Manila-Kuala Lumpur.

Aasia odavlennufirmade kodukad tihti mobiilis töötavad paremini, sest 90% kohalikest siseneb sealtkaudu. Kui AirAsia vahel brauseris jonnib, siis mobiiliga kõik reeglina toimib nagu lupsti. (Tõenäoliselt siis äpp, mitte lihtsalt mobiiliga brauseris sisenedes, äkki võid ka lihtsalt mobiilibrauserit proovida.)

Kogemus 2017 aastast, siis toimis kõik hästi, 2 piletit + ühele lisasin pagasi, andis veel valida mitme kaalu vahel, äkki 15, 20 või 30kg.

Kogemus 2016 aastast , nendega 3 lendu , ostetud cebu kodulehelt , toimisid kenasti.

Lendasin eelmine talv Dubai -Manila ( sain pileti 55€ ) sujus kôik väga kenasti .

Antud juhul pole relevantne, et aasta või 2 tagasi on kellegi kogemus positiivne olnud. Praegu on aktuaalne, et juba pikema perioodi jooksul ei ole õnnestunud üle maailma väga paljudel veebi ega appi kaudu CP saidil otsingut teostada, pileteid osta või bookingut kontrollida/muuta/check-ini teha. 

Huvi pärast testisin TunnelBeari VPN-iga, mis valis automaatselt USA IP, ning üllataval kombel enam erroreid ette ei visanud. CP-l on käesoleval aastal lennukite mehitamise ja selleläbi graafikutest kinni pidamisega varasemast suuremaid probleeme olnud, ja kuigi ei tahaks väga uskuda, et need 2 asja on omavahel kuidagi seotud, siis kahtlemata on tegemist üsnagi kummalise olukorraga.

cebupacificair.com on pehmelt õeldes üks igavene jura. Kohalikud ka naeravad selle üle. Kuni oktoobrini toimis nii web kui ka äpp, kui on Sinu seadme asukohaks Euroopa. VPN päästab päeva. Kõige lihtsam laadida alla opera äpp koos VPN-ga ja siis aktiveerida VPN ja määrata seadme regiooniks aasia. Siis saab pileteid osta ja muudatusi teha. Aga ettevaatust check-in-ga eriti just äpp-s, tehke ekraanipilt kindlasti piletist. Kipuvad ära kaotma dokumendid.