Cleartrip.ae: broneeri ööbimine vähemalt kaheks ööks, saa esimene tasuta!

Pakkumine kehtib ainult täna: Broneeri hotell/hostel ükskõik, mis ajaks, ükskõik kus, vähemalt kaheks ööks ning saa 1. öö tasuta!

Tasuta toa esimese öö väärtus võib olla kuni 109EUR.

Sooduskood on ITSMONDAY

Täpsemad tingimused siin

Mis sammus selle sooduskoodi lisada saab? Ma täitsin väljad kuni maksmise kohani, kuid koodilahtrit ei tekkinud

see pole kõigil hotellidel, vaid ainult osadel, vaatasin ka seda, ei saandki täpselt aru, millest see sõltus, mõnedel ketihotellidel, nt Aloft Abu Dhabi, oli see ka võimalik.

Ei paista küll töötavat nagu lubatud "ükskõik mis ajal, ükskõik kus". Tegin mitu katset, iga kord küsiti kahe öö eest täie rauaga, sooduskoodi polnud kuhugi sisestada. Kõlab nagu SCAM.

Minul asi toimis.

Algselt polegi seda soodushinda näha, aga kui vajutada "BOOK'i " peale siis järgneval lehel küsitakse " Have a coupon code to redeem? " kuhu saab sisestada ITSMONDAY ning üks öö ongi tasuta. Sain endale 2 ööd korralikus Chennai hotellis 26€ eest.

täitsa toimib...katsetasin näiteks Riia ja Bangkoki ühte hotelli ja mõlemis toimis

Kahjuks Londoni hotellide puhul ei suutnud leida ühtegi, millel toimiks. Kas keegi oskab öelda mõne Londoni hotelli, millel kupongi koodi saab sisestada? Aitäh!

Nägin oma silmaga, et näit. Lissabonis oli suur hulk hotelle, millel kood toimis. Panin lehe korraks kinni, et kuupäevi täpsustada ning uuesti lehele minnes neid enam polnud...

Aga ikkagi, mis etapis seda koodi sisestada saab, kas enne või pärast krediitkaardi andmeid? Ma ei julge enne kaardi andmeid kinnitada, kui pole soodustust saanud sisestada.

Proovisin Bangkoki puhul. Toimis küll, aga hinnad olid oluliselt kallimad, kui booking.com omad. Koodi panin siis, kui olin hotellis konkreetse toa valinud ja ennem maksmisele siirdumist.

Minul samamoodi ei ilmu seda lahtrit, kuhu üldse sooduskoodi sisse toksida :/ Otsin Fort Lauderdale-i hotelle.

Ja mul ei tule seda sooduskoodi lahtrit isegi siis, kui näidises kasutatud Sophies hotelli broneerida püüan.