Viimased kommentaarid

Hotelli logoga minišampoonid, miniseebid ja minidušigeelid, mida on kogunenud juba terve kapitäis. Võib-olla küll veidi ebaeetiline, kuid kuna hotellides on need kasutamiseks antud, siis pole vist väga vahet, kas kasutan need ära kohapeal või võtan kaasa. Lisaks on tegemist vedelikega, mis oma mahult sobituvad kenasti käsipagasi reeglitega (alla 100ml).

Päris kindlasti on mõtet minna! Käisime seal eelmisel aastal juuni lõpp- juuli algus ning vihma tuli ainult paaril päeval. Kui sadas, siis peale lõunat ja max. tund aega. Sadu oli muidugi tugev, kuid peale seda säras jälle päike ja õhk tundus ka kuidagi värskem- seega oli sadu pigem leevenduseks.

Nägin oma silmaga, et näit. Lissabonis oli suur hulk hotelle, millel kood toimis. Panin lehe korraks kinni, et kuupäevi täpsustada ning uuesti lehele minnes neid enam polnud...

Sattudes juhuslikult Riia Stockmanni hullude päevade leheküljele võib seal kenasti näha Finnairi pakkumist nii Hong Kongi kui ka Shanghaisse (mõlemad 359 latti). No kas ei tee kurvaks, mille poolest siis lätlased meist paremad on???