Viimased kommentaarid

Ei haaku küll kõige paremini teemaga (pole EU sisene lend), kuid ehk kellelgi on häid kogemusi/soovitusi/nõuandeid.Nimelt ostsin märtsis piletid Mehhiko lennufirmast " Interjet" marsruudil Palenque-Mexico City kuupäevaks 04.07.18. Eile rutiinselt reisikava üle kontrollides avastasin juhuslikult ülalmainitud lennufirma kodulehelt, et minu lendu pole enam olemaski ning see on tõstetud ümber kuupäevale 07.07.18 (seega 3 päeva hilisemaks!).  Kuna mind sellest lennufirma teavitanud polnud (ostsin pileti kodulehelt ning neil on olemas nii minu e-mail kui ka telefon), siis helistasin ise klienditeenindusse. Teenindaja teispool toru uuris pikalt olukorda ning avastas, et tõepoolest seda lendu enam pole ning ütles, et mul on kolm varianti: kas raha tagasi, lennata ümbertõstetud kuupäeval või lennata sama lennufirmaga kõrvalasuvast Villahermosa lennujaamast, kuid sellisel juhul tuleb tublisti juurde maksta (ning lisas veel, et kui te oleks tühistamise avastanud alles väljalennu päeval, oleksite pidanud maksma mitmeid kordi suurema summa).  Valisin viimase variandi, kuna vältimatult on 04.07.18 vaja olla Mexico Citys (ettemakstud hotellid, uued jätkulennud jne.). Seega minu küsimus oleks: kas väljaspool EU-d puuduvad igasugused seadused, kui lennufirma tühistab lennu ja sellest isegi ei teavita ning kas minu käitumine oli õige või oleks mul olnud õigusi rohkemateks alternatiivideks (oleksin olnud nõus VSA-MEX lennuga, ilma, et pidanuks juurde maksma)?

Hotelli logoga minišampoonid, miniseebid ja minidušigeelid, mida on kogunenud juba terve kapitäis. Võib-olla küll veidi ebaeetiline, kuid kuna hotellides on need kasutamiseks antud, siis pole vist väga vahet, kas kasutan need ära kohapeal või võtan kaasa. Lisaks on tegemist vedelikega, mis oma mahult sobituvad kenasti käsipagasi reeglitega (alla 100ml).

Päris kindlasti on mõtet minna! Käisime seal eelmisel aastal juuni lõpp- juuli algus ning vihma tuli ainult paaril päeval. Kui sadas, siis peale lõunat ja max. tund aega. Sadu oli muidugi tugev, kuid peale seda säras jälle päike ja õhk tundus ka kuidagi värskem- seega oli sadu pigem leevenduseks.

Nägin oma silmaga, et näit. Lissabonis oli suur hulk hotelle, millel kood toimis. Panin lehe korraks kinni, et kuupäevi täpsustada ning uuesti lehele minnes neid enam polnud...

Sattudes juhuslikult Riia Stockmanni hullude päevade leheküljele võib seal kenasti näha Finnairi pakkumist nii Hong Kongi kui ka Shanghaisse (mõlemad 359 latti). No kas ei tee kurvaks, mille poolest siis lätlased meist paremad on???