Detsembris odavalt Taisse

Hetkel on bookinghousis TLL-HEL-BKK edasi-tagasi 7786 kr !! Algus 30.nov või 1 dets ja tagasi 13 või 14 dets.

Kui on soovi päris aastalõpus minna, siis Finnairiga Hong Kongi saab 9300 krooniga (08 või 09 dets ära ja 31.dets tagasi nii, et õhtul kell kuueks Tallinnas). HKK-BKK saab edasi www.Srilankan.lk -ga edasi-tagasi 2870 krooniga. Nii et kokku TLL-HEL-HKK-BKK ja tagsi 12 170 kr. Pole paha !

1
2

Tohohhh, vaatasin jah et sel ajal tõesti sellise hinnaga. Oleks 4 nädalat ka sellise hinnaga, ostaks KOHE ära!!!

0
0

Novembri alguses võid ka 4 nädalaks minna.

0
0

Selles see häda ongi, et ei või! Kuna mul ameltikku puhkust vaid 2 nädalat, siis ideaalne oleks kui jõulud ja uus aasta jääks ka sisse, siis saan nö tasuta lisa puhkust 2 nädalat. EHk siis kokku saangi puhata 4 nädalat. Kui lähen novembris, ei ole mingeid pühasid vahepeal ja saan Tais olla VAID 2 nädalat!

  • novembris hakkavad Ülikoolis EKSAMID!
0
0

Ise poleks osanud praegu vaadatagi. Algul oli meil plaanis jaanuaris minna, ostsin HKG-BKK-HKG Airasiaga piletid ära (2000 EEk 2 in), oleks jäänud Finnairi soodukaid HKG ootama, aga siis ju tippaeg, hotellides ka peak-hinnad. Dets. algul hotellis palju odavamad ja ehk pole ka nii palju rahvast veel, väike vihm on boonus. Uskumatu, et nii soodsalt otse minna saab! Elul on jälle jumet!

0
0

2000 EEK 2 inimest? ooot, oot olen nüüd küll midagi valesti välja lugenud?

0
0

Oli mingi soodukas maikuus, et lend 0.- ja ainult lennujaamamaksud. Pole väga kahju ka, kui lõpptulemus ikka nii soodus.

0
0

Welcome ! Ilmselt on asjaga kiire, sest Finnairil (ma eeldan, et see 7786 on Finnair; ei viitsinud vaadata, sest endal 13+ k piletid dets. lõpuks ostetud) muutuvad vahel hinnad pea iga päev.

0
0

APpppi, ma ostsin Tai piletid ära. lähme nov alguses ja tuleme dets alguses tagasi, 7700 oli pilet, uskumatu hind!

0
0

Tundub, et TLL-BKK kampaania käigus turule paisatud 7700 kr piletid on poole päevaga kõik müüdud. 04 nov kuni 18-20 nov vist ongi ainult veel järgi. Kuum kaup!

0
0

Tänud Ren! Aitasid säästa reaalset raha.

0
0

Just, suuuured tänud info eest Ren :) Töölt sain lisa nädala puhkust, nii et 3 nädalat Tais-->Tai siit ma tulen :)

0
0

Infot peab levitama, kui keegi midagi kasulikku leiab. Läksin Birgit21 teadet kontrollima, et kas tõesti saab 12 000`ga detsembris Bangkokki ja leidsin servast lausa 7-ga hakkavad pakkumised! Huvitav, et müük algas enne seda, kui Finnair oma kodukal kampaania välja kuulutas!? Tundub, et enne kui Finnair kodulehel kampaaniast teada andis olid detsembri piletid juba müüdud.

0
0

Peab jah levitama:) Sest nagu naksitrall ütles, hoidsid nii mõnegi inimese raha arved mõnuga väiksemad. Ma olin juba leppinud et ostan bookingust selle 12 700 pileti ära. Aga ÕNNEKS tulid Sina (Ren) oma infoga ja sai nüüd tõesti uskumatult hea hinnaga Taisse! Nii et tänud veelkord!

0
0

Lubavad 20 septembrist 8500'ga iga ilmaga Taisse vedada. Vedajaks Turkmenistan Airlines. Pileteid veel bronnida ei saa aga hea uudis siiski. . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

0
0

Varesreiside kodulehel selline info:

Alates 20.09.2008 on Turkmenistan Airlines otsustanud alustada lennuliini Tallinn - Ashgabad. Lennuplaan ja hind on kooskõlastamata ja võib muutuda.

Ma ei ole küll kuskil midagi sellist kuulnud. See ei saa olla tõsi, et regulaarliin avatakse. Oleks aga tore küll.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased