Doha linn

Tere,

Kes käinud hiljuti Doha linna lühitripil. Millised on olnud muljed ja millised on soovitused. Reaalset aega linnas olemiseks 7 tundi.

Endal sama seis silme ees. Kui veel jaanuaris leidsin QatarAirways'i lehelt infot tasuta linnatuuri kohta, siis praeguseks võib seda ainult veebiarhiivist vaadata: https://web.archive.org/web/20170709073358/https://www.qatarairways.com/en-fi/offers/doha-city-tour.html Minu küsimuse peale, kas see pull on neil ära lõpetatud, vastati küsimust ignoreerides, et kohapeale tulles saab bronnida tuure hinnaga alates 40QAR, mis ka kodulehel väljas. Kas kellelgi on reaalset kogemust, kas olid tasuta linnatuurid ja enam tõessti ei ole?

0
0

Tere, sai just käidud Doha city touril. Täiskasvanu hind 40QAR, u 9 EURi, lastele tasuta. Tuur meeldis, linna põhipunktid sõitsime läbi, anti aega ka pildistamiseks, viimaseks peatuseks oli turu külastus (30 min). Linnatutvustus giidi poolt oli asjalik ja huvitav.

0
0

Kas saab siis ainult lennujaaamas broneerida?

Mul on vahemaandumine 7 tundi ja selle sisse jääb ainult üks tuur, kuhu on teoreetiliselt võimalus pääseda, kuid kas ka reaalselt saab... kes teab. Kuskilt jäi silma, et pead tagasi lennujaamas olema kolm tundi enne lendu - no sel juhul ei mahugi mu seitsme tunni sisse mingit linnatuuri. Kogemusi?

maunu, praegu on küll Qatari lehel endiselt info olemas.

0
0

Hei, Minul küsimus hoopis sellekohta, et kui vahemaandumine Dohas (9 tundi aega), ja see satub öisele ajale 23:30-08.15, siis kas tulebki öö sealses lennujaamas olla? Või mingeid muidu variante?

0
0

Lennujaamas on ka 4* hotell, kuhu võib toa broneerida. Sellest odavamad hotellid jäävad juba linna. Kas piiriületused ja taksosõidud sinna ja tagasi ära tasuvad, ei oska öelda. Mingi kerge uinaku saab ikka teha ja dušši all käia. Lennujaamas tundub olevat ka vähemalt üks pidevalt avatud lounge, kuhu 6 tunnine sissepääs maksab 95 eurot (ette ostes). Tasuta söök-jook ja dušš, aga magamisega tundub kehva olevat.

0
0

Jaanapr, kas Sina tõesti näed seal lehel infot tasuta tuuri kohta, mida ma juba mitu nädalat pole näinud ja ikka ei näe? Juba vähem, kui 24 tunni pärast peaksin kohal olema ja ma üritan siis rõhuda sellele, et Jaanapr kaa nägi tasuta tuuri ja ma nõvvan!

0
0

to paula176 - just kogesin selle sama öise 9h vahepeatuse üleeile läbi Dohas. sai ka eelnevalt uuritud muid variante aga kõige mõtekam tundus olema ikkagi lennujaama jääda ja seda ma ka tegin. väravate A4 ja A6 vahel (võibolla ka mõnede teiste väravate juures) on nö vaiksed magamistoad (eraldi meestetuba, eraldi naistetuba ja suurem kõik koos ühistuba) lamamistoolidega ja seal see öö möödus. aga kindlasti pane soojalt riidesse ja/või võta Dohasse maanduvalt lennult lennukis antavad padi ja tekk kaasa, kui endal juba pole. Seal magamistubades hakkas ikka rämedalt jahe mingi aeg.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased