Easyjet'i internetis lennule registreerimine

Küsin igaks juhuks kogenenumate reisijate käest üle: lendan Tallinnast Londonisse Easyjetiga ja tegin internetis ära lennule registreerimise. Printisin tulemuse välja. Paberi peal on kirjas, et lennupäeval lähen kohe turvakontrolli ja seejärel väravasse. Kas tõesti selle minu enda poolt välja prinditud paberi alusel pääsen lennukisse? Ei saa mingit ilusat läikival paberil pardakaarti, mille küljest väravas tükk ära rebitakse? Et see väljaprinditud paber ongi mu pardakaart? Lihtsalt hästi ei taha uskuda, et nii lihtne see ongi.

Just täpselt nii see asi käibki

Nii uskumatu kui see pole, nii see asi käib jah. Seal iseprintitud pardakaardil peaks mingine triipkoodi moodi asi olema, mis siis väravas scannitakse ja mille järgi tuvastatakse, et asi õige oleks.

Eestis on nii et lähed turva ja passikontrollist läbi ning väravas kust lennuk väljub saad omale pardakaardi, seal nad ilusasti reas välja trükitud. Londonist tagasitulles sellist vahetust ei ole ja saad oma prinditud lehega.

Aitäh, varsti siis kaen oma silmaga selle uskumatult lihtsa asja ära.

Huvitav tõesti, et miks Tallinna poolel ikkagi need pardakaardid väravas välja jagatakse? Sõitsin suve hakul ja seal siis üks poiss jagas neid kaarte sel ajal kui kogu lennukitäis rahvast juba ootas- vaatas kel väljatrükk käes ja siis otsis pakist neid kaarte.

Eks ikka seepärast, et töö otsa ei saaks :D

Sest et Easyjeti süsteem ei registreeri inimesi automaatlselt Tallinna check-ini süsteemi ja nad peab kõik eraldi registreerima ja tänu sellele annab ka uued pardakaardid. Ja siis veel see ka, et Easyjeti web-check ini ribakoodi Tallinna masinad ei suuda lugeda. Vähemalt nii see oli veel eelmise aasta kevadel.

Tere

Minul on pagas(jalgratas) ka. Lendan muidu Milan Tallinn suunal.Vaatasin, et BoardinPassi peal ei ole kirjas, et ratas ka on. Maksin ära juba muidu. Kas probleeme ei teki ja nad näevad arvutist selle triipkoodi alusel reisi detaile ?