telav

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meil sujus küll kõik väga kenasti. Lennukid head, suured istmevahed, teenindus korralik, ei mingit probleemi. Tagasitulles Kiev-Stockholm lennukis pidime tund aega istuma enne kui väljus. Põhjenduseks toodi tihe liiklus Stockholmi lennuväljal. 1 eesti mees oli selle pärast jube närvis ja tahtis piloodi kabiini saada et temal läheb laev Stockholm-Tallinn ja et ei jõua laeva peale. Lubas igale poole kaevata, elukoomik oli :)

Eestis on nii et lähed turva ja passikontrollist läbi ning väravas kust lennuk väljub saad omale pardakaardi, seal nad ilusasti reas välja trükitud. Londonist tagasitulles sellist vahetust ei ole ja saad oma prinditud lehega.

Iisraelis käidud 3 korda. Esimene kord Küproselt kruiisiga, kontroll praktiliselt puudus. Teine kord liinireisiga. TelAvivi lennujaamas oli tagasitulles päris põhjalik kontroll. Algul küsimused ja hiljem koti sisu täielik ülevaatus. Fotokas pakkus neile erilist huvi, läbiotsija tegi oma jalast pilti, siis kiskus aku välja ja nõudis patareisid mida mul ei olnud, 20 min hiljem oli ta kuskilt leidnud mingid patareid ja toppis neid fotokasse, samuti lappas ta kõik pildid fotokas läbi. Ostsin 2 väikest kotikest Surnumere muda, see olevat ohtlik veos, pandi umbes 50x50x20 cm pappkasti ja koos turvatüdrukuga viisime selle kuskile lifti. Naljakas oli see et ainuke asi mis Tallinna jõudis oli see muda, kohver oli Prahast tagasi TelAvivi läinud ja Tallinnasse jõudis 3 päeva hiljem ;) Kolmas kord olin väga suure turvariskiga kuna mul käed värisesid. Küsis et miks mul käed värisevad, ütlesin et mul on pohmakas ja sellepärast. Aga muidu on see värk seal suht naljakas kuid kindlasti vajalik. Mõned huvitavad küsimused veel: Miks teil on passis Jordaania viisa? Kellega kohtusite ja kas ta andis teile mingeid pakikesi?!?! Kas teil on kohalike inimeste telefoni numbreid telefonis? Kas teie tervis on korras?

jah, väljub Eesti Valgast.

mul 2 kohta bronnitud ja homme 16.00 peaks välja ostma, pole päris kindel et sõber mul tuleb, mina lähen kindlasti. Kui kellegil huvi siis ülevalpool plaan. Nime saab muuta. Muideks, aprilliks juba suht raske miskit saada, siselennud ei klapi kuidagi. Aprillis suured pühad ja märtsi esimeses pooles lastel vaheaeg kus palju reisitakse. Igaljuhul edu kalapitamisel, mind aitas 1 tore tüdruk estravelist. Ahjaa, niipalju veel et kui käisin lennujaama estravelis siis sealt saadeti mind pikalt ja öeldi et saada email, järsku vastatakse 3 päeva pärast, suur järjekord...

Paneks siis meie reisi ka kirja ;) 16.03-19.03 NewYork 19.03-22.03 Puerto Rico 22.03-25.03 Miami 25.03-29.03 Chicago Chicagos öömaja olemas väliseestlase juures, teisi ööbimisi pole veel vaadanud. sen@hot.ee +372 562 50 997 Eestlaste invasioon idarannikule :)))