"Eesti rand" Miamis

Tere

Kas Miami's või selle ümbruses on "Eesti stiilis" randa, kus saaks liival vedeleda, oleks melu, saaks mõistlikult lähedalt õlut, lastele jäätist või toidupoolist osta ja siis edasi vedeleda?

Kui aasta tagasi käisime siis ei jäänud nagu silma ja googledus ka nagu midagi konkreetset ei soovita. Kõik tunduvad olevat suht tühjad, Pärnu hooajaga võrreldes ja joogi-söögipoolise jaoks tuleb ikka rannast ära minna. Ainsad loogilised kohad tunduvad olevat hotellide alad aga see pole nagu see

Vähemalt South Beachil liivapeal otseselt midagi pole. Aga Ocean dr. on ainult 80-100m kaugusel ja sealt leiab jäätist, õlut, kangemat ja toitu ka

1
0

Soovitan Hollywood beachi. Tunduvalt soodsam, rohkem melu, rohkem baare, rannarestosid, muusika jne.

1
0

Uut infot?!

0
1

Miamis pole. Üldse kehvad rannad, kahel korral kui käinud olen on ilgelt vetikaid. Key Westis ja teel sinna on küll.

0
0

Ma ei tea, miks inimesed kõik Miamit ja seda kanti külastavad. Minge näiteks Destinisse ja selle kandi muudesse randadesse, palju ilusam, soodsam, kaunim, puhtam, vähem latiinosid.

1
1

Miamis on fantast atmosfär. Eriti South Beachil. Olen MMGR -iga selles osas nõus, et sattusin ise ka eelmise aasta aprillis aega, kui kallas oli adrusi täis. See ei seganud muidugi ujumist. Kõik sõltub tuultest. Näiteks 2016a. olid Kaks Kanget täpselt samal ajal Miamis kui mina. Täielik puhas rand. Key West oli aga tormine. Pointi juures viskas vesi üle barjääri nii et jalad said märjaks. Aga Butterflay Garden koos flamingodega oli fantast.

0
0

Just! Miamis on äge. Ja ega sinna ilmselt ranna pärast ei midagi. Lihtsalt vahelduseks oleks tore ookeanis varbaid leotada ja väike õll libistada.

0
0

Meie pere on samuti Miami usku, kuigi rannakultuuri ja -iluga linn tõepoolest ei hiilga. Olen nõus, et parema otsinguil tasub Key'de poole liikuda

https://www.minureisipere.com/l/miami-november-2023/

0
0

Florida lääne rannikul ilusamad rannad, Naples näiteks. Vanderbilt Beach, Ritz hotelli ees oli melu ja baare ka. Anna Maria saar Bradentoni lähedal, veits isegi Key Westi sarnane.

Key Westis kena rand ja olemine Fort Zachary Taylor Historic State park, samas lastega ei soovita, järsku läheb sügavaks.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased