trip-krainetrip-ukraine-dark
Eestlaste pidu Egiptuse erinevates linnades

Tere,

korraldame Hurghadas Eesti peo. Üritus toimub 3 detsember kohalikus Hard Rock cafes(Asub village roadil, suur reklaam kitarr klubi ees.

Pilet on 22 dollarit ja sisaldab käepaela ja avatud baari 24st kuni 03.00ni. Baarist antakse jooke käepaela alusel.

Tuleb Eesti muusikat ja ka muusikat mujalt maailmast aga enamus rõhk on siiski Eesti muusikal.

Loodame seal kohata kõiki eestlasti, kes elavad siin või juhtuvad siia sel ajal reisima!!!

Kui on küsimusi võib kirjutada siia või siis saata email: hurghada@topclub.ee

Saab ka helistada: +20191246200

Tervitusi päikse alt,

Risto

Lahe! Homme lähen pileteid ostma. Kas seda eestlaste pidu koos kaerajaaniga tihemini ei saa Hurgadas korraldada? Mul terve suguvõsa sõelub sinnakanti sooja aastaringselt.

Kellel kahe silma vahele jäänud, siis Sharm El Sheikhis Crowne Plazas ka varsti eestlaste pidu: http://www.toptours.ee/est/rannapuhkus/TOPCLUB/TopClubProgramm/EestiPidu

Lahe, mina olen ka just sellel ajal Hurghadas. Kindlasti tulen sinna peole!

Kus see Hard Rock asub, kas El Dahari, või Sakkala keskuses.Olen samal ajal Hurghadas, New Ramoza hotellis.

Reisitoomas, ei kummaski, see on lõunapool. Ramozast edasi on praegu teeremont, seega on Hard Rocki vaja sõita mööda ülemist teed, marsaga 2, taksoga max.10 paundi.

Pidu jääb ära kuna mina ja DJ(peakorraldajad) lahkume topclub tiimist ja sellega seoses ka Hurghadast. Kahjuks ei ole keegi teine võimeline meilt seda pidu üle võtma, siis jääb see ka ära.

Meil on olemas klubi kontakt, et kui kunagi satume tagasi Hurghadasse, siis ka ennem seda võtame ühendust klubiga ja siis teeme selle meie siin oleku ajal ära

Vabandusi päikse alt,

Risto

Päris hea nali ju! Mis jama te siis kokku keerasite, et nii ootamatult topclubist sule sappa saite?

Pole vist hea mõte oma tööandja teadmata korraldada töölähetuse ajal ja kohas eraviisilist bisnessi. Tõenäoliselt antakse siis kinga akuratno no silno.

Ei läind pooltteist päevagi.

Nagu ma hurgadaelaniku kirjutisest välja loen, siis on ilmselt isegi pisike kahtlus, et nad kunagi üldse enam Hurgadasse satuvad :D. Siis on ikka asi päris tõsine.

On plaan tulla siia turistina Veebruari lõpus aga see pole veel üldse kindel, kui siis tuleme teeme ka peo ära.

Peo korraldamisega ei olnud meie lahkumisel midagi tegemist!!! Peost olid kõik teadlikud meil.

Kahjuks jääb siis seekord nii, et pidu ei toimu...loodetavasti tulevikus

Andke andeks, aga ma ei kujuta ette, kes tahaks minna Aafikasse eesti muusikat kuulama. Mis repertuaar ka plaanitud oli, Padar, Niki ja Õllepruulija? Kiitleks siinkohal, et on orgunnitud aastavahetuspidu Hurghadas, väiksemat sorti baaris, 25 nägu on hetkel listis ja täiesti ilma rahata :P

Kahju, jäingi pehmetest jookidest ilma, reis sai veidi enne pidu otsa...

Kas see pidu on org.kitsale seltskonnale?

Elis11´, ei, pigem rahvusvaheline. Aga ei tahaks seda siin üldse reklaamida, ennetamaks pärastisi kommentaare, a´la prussakad seinal ja no siukest peldikut ma pole iial näind. Ja et kogunesid ainult joodikud. Kõik õige.

Sharm el Sheikhis, Crowne Plazas on eesti pidu iga kuu, viimati oli jõulude puhul tasuta. Eestlastele väga on need peod meeldinud ja asi korda läinud. Väga viis asi. Kõik eestlased on oodatud. Ka muid, kuid programm ja muusika on siiski eesti keeles :)

Kas "teada- tuntud" firma teeb jälle reklaami?