Egiptus Sharm el Sheikh hotell

Sharm el Sheikh, Ei maksa kasutada hotelli Coral Sea Waterworld. Selles hotellis tegeletakse väljapressimisega. Varasema tuppa pääsemise eest küsiti 20.- Eur. Hilisema toast välja regamise eest nõuti 60.- €, Mingit kviitungit loomulikult ei antud. Hotelli täituvus oli sel hetkel 20%, Basseinide ääres mängib tümps kella 10-st hommikul kuni päikese loojumiseni. Meie toad olid aknaga basseini poole. Ehkki uksed olid suletud, kostis tümps läbi kardinate kogu päev tuppa.

Hotell on märgitud 5* aga tegelik tase on 4*.

Varasema ja hilisema regamise eest vôidakse üle maailma lisaraha küsida, selle järgi ei saa veel hotellile hinnangut anda. Hotellikettide tasemeklientidele on tavaliselt môned tunnid varem-hiljem tasuta.

Isegi Tallinnas külaliskorterit rendile andes on + 20-40 eur tavapärane praktika. Aga kviitungi peaks vajadusel küsimise peale nad Ikka organiseerima.

10
0

Tümps kella 10st päikeseloojanguni. Kõlab väga dramaatiliselt, ainult et päike loojus näiteks täna juba 17.20. Püsige edaspidi parem kodus.

12
1

Hotellides on päris täpselt kirjas, mis on Chek-in ja out kellaajad.

Kõik mis jääb etteantud ajast väljapoole, saab ilmselt tasustatud. Seega pole tegu väljapressimisega. Kviitung on jah omaette teema.

Ise jälgin neid kellaaegasid suht täpselt ja arvestan reserveerimisel.

Kui ajaliselt ei sobi, siis pole mõtet reserveerida.

11
0

Tundub, et reisite esimest korda. Hiline ja varajane check in maksab kõikjal. Sügisel Türgis maksime 120e hilisest check in'st. Hotell pool tühi?, seda enam peabki maksma. Tavaliselt on hotellides muusika 23.00-ni. Ma hetkel Amphoras. Ja mida te seal toas päeval passite ja kuidas muusika võib päeval häirida?

7
1

Mõnedes kohtades, minu kogemuse.järgi lausa enamuses, on see siiski tasuta olnud. Aga jah - jutt on Euroopast ning max 1-2 tunnist, mitte enamast.

Eks seal katsutakse turistidelt nii palju kui võimalik kätte saada. Eriti kui on vähe kliente. Ja unustada ei tasu, et tegu pole siiski Euroopaga.

2
0

eviat, millises Amphoras?

Eelmine aasta Amphoras Blue s, regasime end hommikul välja ja küsisime, kas võime lennuni seal tsillida, lubati tasuta, käisime rahulikult lõunat veel söömas jne, seega oleneb jah hotellist, aga toa muidugi tegime vabaks, uued inimesed ju tulevad.

4
0

Tihti on hotellides olemas võimalus oma pagas pärast check-out-i jätte hoiule.

Selleks on omaette tuba. Jätad kola paariks tunniks sinna. Mõni küsib raha, mõni mitte.

Olen korra ka lihtsalt paar tundi kohvritega basseini ääres lebotanud, sest lennukini oli just niipalju aega, et kuhugi minna ei viitsinud-jõudnud.

4
0

See pole küll nüüd uudis, et varajane check-in või hiline check-out tasustatud on.

Bangkokis taheti iga tunni eest, mis varem saabusid mingi ühiku tasu.

Me saabusime 5-6 paiku hommikul.

Arvustasime, et meil oleks kaks korda kallimaks öömaja läinud, kui oleksime need tunnid kinni maksnud.
Läksime jalutasime aega parajaks ning hiljem hotelli tagasi jõudes oli hommikusöögi aeg.
Võtsime ühe kosutava kalja ning pärast pea asetamist lauale kätele (kaela lõdvestamiseks) ei läinud kaua, kui hotellitöötaja tuli ja ütles, et tuba on valmis :D
2-3 tundi oli veel tegelikult veel check-in ajani.

Siit life-hack, et hotellis ei paista see hästi, kui hommikusöögilauas paistab keegi justkui õllejanu kustutamisest tukkkumas ja ta tuleb kiiresti silme alt minema saada.

Olgu selleks kasvõi tasustamata varajane check-in.

Hea koht oli kokkuvõttes - said hea hinnangu ka.

1
2

Hiline väljaregamise puhul paljud tahad täishinda kui see on rohkem kui 6 tundi.

Tümps - nii see on , kui ei meeldi tuleb tuba vahetada kas tasuta või juurde makstes

Ja praktiliselt 100% kordades tuleks juurde maksta kui võtad promoted tuba

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased