trip-krainetrip-ukraine-dark
Elektroonika ost Tenerifel

Kuna plaanis Tenerifele minna (novembri teine pool) ja läpakas kooles ära mul. Siis ühildaks meeldiva kasulikuga ja ostaks ka uue sülearvuti Tenerifel. Olen kuulnud, et elektroonikaseadmete hinnad seal märkimisväärselt madalad. Tasub seda teemat edasi mõelda ja kui jah, siis kust tasuks vaadata?

Vähe kahtlane see värk. Meie reisiesindaja igatahes hoiatas meid eelmine kord, et seal müüakse võlts kaupa. On küll väliselt nagu päris Sony ja Philips jne. tooted, aga tegelikult ei ole õige kaup. Ja neid kohti, kus sellist saasta müüakse on seal jalaga segada. Samas võibolla mõni kohapeal elavatest eestlastest teab ka mõnda sellist kohta, kus kindel värk.

Igasugu Hindu ja Pakistani tunnusjoontega müüatest hoidu eemale!

Läpakat siin on kalimad kui Eestis... parem Leedus osta, seal on odavam...

Soovisime ka sealt DVD-kaasaskantava mängija osta. Lõpuks sai ka tehing tehtud. Ennem tuli neile seal tulihingeliselt selgitada, et ma ei soovi osta Pentarexi mängijat, mis sest, et see nende väitel on Pentaxi maruhea toode, sama oli ka Sharp-misiganeslõpuga mängija. Soovisime vaid LG või Panasonicu või Sony toodet. Need karbid olid aga paraku ülemistel riiulitel vaid kaunistuseks, sest need olid kõik tühjad igal pool - olid just otsa saanud ja homme tuuakse juurde, seda aga ei juhtunud. Viimasel päeval õnnestus Panasonic ära osta. Kindlasti kontrolli juhendist ka üle, et karbis oleksid kõik vajalikud asjad olemas(kaablid jne.).Hindude käest ei soovitata tõepoolest osta.

delauer 7 november, 2008 - 11:18 ei ole odav!! Läpakat siin on kalimad kui Eestis... parem Leedus osta, seal on odavam...

jajahh...või Kaliningradi oblastis

Hola!

Asi polegi nii halb!!! Tenerife "turistikas" on selline pood nagu http://www.mayamania.es/ Asub see paljude lemmikklubi "Tramps"-st (Veronica-s) ca. 250m läände. See on minu jaoks üks vähestest usaldustväärsetest elektroonika ( garantii jne. toimib ) poodidest lõuna Tenerifel. Eriti Nikoni fännid peaksid nüüd küll selle peale "saba liputama" :D

Lisaks on Los Cristianoses 5-6 normaalset IT-poekest suht lähestikku. Asuvad need Hiper Treboli lähedal olevas kaubanduskeskuses.

Kui tahad veel rohkem infot siis minu kontakti leiad siit: http://www.tenerife.ee/ Marko

Oleme ostnud videokaamera. Oli odav aga kaameraga astusime ämbrisse. Hästi filmida küll ei tahtnud. Oleme ostnud ka muud ja need on töödanud korralikult.