Ettevaatust Tallinki reiside broneerimisel - tallink.ee ja tallinksilja.com erinevad hinnad

Lugu sellne, et sõbrad välismaalt tulevad järgmine nädal Tallinnasse külla ja soovivad ka Helsinkisse päevakruiisile minna. Hakkasin siis vaatama hindu http://www.tellink.ee eestikeelse versiooni kaudu. Piletihind kahele minu soovitud kuupäevaks ja väljmisteks 72 eur. Kuna seal inglise keelset versiooni polnud siis liikusin http://www.tallinksilja.com lehele, et aidata sõpradel läbi inglise keelse siadi bronn teha. Ja mis tuli välja...tuli välja see, et läbi tallinksilja.comi oli hind samal päeval samadele väljumistele kokku märksa soodsam ehk siis 58 eur. Küsisin siis Tallinki online klienditeeninduselt, et mis imelik piletimüügitaktika see on ja et kas meelega tahetakse eestlastelt rohkem raha kätte saada ja keegi Sirle vastas vaid: "Kõikidel kallastel on omad pakkumised. Tagasiside saate jätta siia: http://tallink-ee.custhelp.com/". Ühesõnaga kõigle teadmiseks, et Tallinki reisi broneerides tuleb vist kõikide tallinki lehetede kõik keeleversioonid läbi proovida, et näha, milline hind just sinu soovitud väljumistele soodsaim on. Palju neid Tallinki erinevaid saite veel on lisaks nendele: http://www.tallinksilja.com; http://www.tallink.ee; http://www.tallink.fi; http://www.tallink.se; http://www.tallink.lv

Nojah ning lisaks annab soodsama hinna veel sooduskoodid Tallink.ee lehel. Näiteks viimase jõulupakkumisega olen sõitnud kaks korda päevakruiis tal hki tal 16€ mõlemal korral.

0
2

Jah, nii on. Nt saab Stockholmis väga tihti TERVE kajuti viimase hetke pakkumisest kruiisina ostes kätte umbestäpselt 350Sek ehk 35€ eest.

0
0

sooduskood ei puutu praegu asjasse. räägin tavahindadest, kui sooduskoodi pole.

2
0

Loogiline ju.....aurinko ee ja aurinko fi on ju kah erinevad hinnad. Ja reeglina fi lehel soodsamad.....Või prisma hinnad erinevad

0
2

Ma ei räägi mitte sooduskoodist vaid sellest, et sa võid sealtpoolt "tulles" jalutada sadamasse ja osta terve kajuti 35euroga.

0
0

trc, mu vastus oli mõeldud kasutaja deborah kommentaarile ;) sa jõudsid mõni sekund ette oma kommiga :D

0
0

See on juba vana info, et näiteks Rootsi poolt kruiisi samale laevale bronnides on odavam. Põhjus võib olla selles, et eestlane baarides-poodides palju ei kuluta täna kehvale elujärjele. Rootslasele antakse poolmuidu pilet, sest laevas olles ta juba raha niipalju ei loe. Teada on juhused, kui Rootsi kruiis võetakse algusega Helsingist. Väidetavalt tuleb odavam. Endal sellega kogemus puudub.

0
0

Eks siin võib paraleeli tuua Rayanair lennupiletitega Skvastast, on juu sealt piletid Kanaaridele hea hinnaga, olles ise lennanud sealt Kanaaridele, siis see mõll, mis seal toimub ei anna võrrelda sellega, mis toimub Tallinna lendudel. Seal ikka rootslased normaalselt kulutavad.

0
1

Minul on Viking Line Eesti ja Soome kliendikaart. Kui eestlastele on sooduspakkumine 11 eurot siis sama pakkumine soomlastele 3 eurot.

1
1

Heh, just praegu ostsin ühe päevakruiisi septembriks, Eesti lehel maksis 36 eurot ja tallinksilja.com 32 eurot, kusjuures mõlemal juhul olin isegi kliendina sisse logitud samade andmetega.

0
0

Hotelli broneerimine - booking.com Booking on suurim ja reeglina ka parim, sest odavaim. Mina seal kaks korda tühistanud ja mõlemal korral raha paari päeva pärast tagasi kantud.

2
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased