Fiji saared

Olen teel Fiji poole jargmisel nadalal koos 2,5 aastase lapsega. Maandume Nadil, kus esimene oo veeta? Samas teada olevalt on seal yle 300 saare, millist valida ja kas teate monda lapsesobralikku kohta kus peatuda. Oleme seal 10 paeva, nii et aeg napp aga tahaks selle ajaga kylladaselt naha ja aega nautida. Ette tanades

Minu arvates pea-saarel pole mõtet olla. Kähku ära mooda väikesaari tuuritama. Kahjuks ma peast ei mäleta, millistel on rohkem lastele huvitavaid atraktsioone, ilmselt olid vähe suuremad väikesaared. Lapsevaenulik ei ole kusagil, aga igav võib hakata. Kaugematele saartele minnakse lennukiga, väiksematele paadiga.

0
0

Kas keegi oskab aidata väikesaartele minevate paatide graafikuga, kust sellist asja leiab üldse? Tahaks minna mõnele väikesaarele paariks päevaks, see peaks aga peasaarele päris lähedal olema. Millist saart soovitate? Leidsin sellise lehe nagu www.fijime.ee , seal aga paadisõidu graafikuid pole. Laevafirmade nimede järgi otsides vastuseid ei tule ka. Appiii:)

0
0

Just tulin, lennujaamas kõik olemas, laevaliiklus super. Olin Bountyl, väga hea.

0
0

Ise ka sinna minemas umbes nädala pärast ja sama kysimus: mida peaks kindlasti tegema/nägema? Oleme Fijil kokku 12 päeva, seega aega peaks jaguma. . . . 2 = Ä! Trip.ee

0
0
  1. Kula Eco Park
  2. Fiji Museum
  3. Government Buildings - Parliament
  4. Tavuni Hill Fort
  5. Sri Siva Subramaniya Temple
  6. Coral Coast Railway
  7. Vatukarasa Village
  8. Subar Maniya
  9. Navala Village 10.South Sea Cruises
0
0

Wauu Nii selle riigi kohta : super soojad inimesed, lahkus, sobralikkus ja imehead söögid . Sooritatage peasaarelt reise vaikesaartele. Meie veetsime põhilise aja First Landing Bach hotellis:lai Liivamägi rannariba, siis päeval kusagile saarele. Võrratut kalaroad.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased