Finnair BKK hinnad aastavahetusel

Minek Bangkokki aastavahetusel (u. dets kaks viimast ja jaan kaks esimest nädalat). Tean, et see on kõige kallim periood lennupiletite mõttes ja üldjuhul sel ajal olulisi soodukaid ei ole.
Finnair on oluline, kuna muude variantide puhul vahepeatused ja täiendav ajakulu ei kaalu minu jaoks üle hinnavahet. Hetkel Finnairi hinnad ca 900€
Küsimus, millal oleks õige aeg osta? Kui on kindel minek, siis kas on mõtet oodata? Kogemusi?

See ju tähendab, et sa oled valmis 300-400 eurot rohkem maksma, et saada kohale kiiremini. Seega pole ju erilist vahet, kas Finnairi 900 eurot langeb äkki mingi soodukaga 800 või 850 peale. Usutavasti ei lange, nad aastavahetust hoiavad reeglina kiivalt väljas soodukatest. Maksimaalselt võib see hind langeda sellisel hooajal 750 kanti, aga tõenäoliselt ei lange, vaid võetakse kõige kiiremad ümberistumised ka 900 seest välja ja pead ikka ühe otsa puhul mitu tundi Helsingis passima.

Aeroflot on ka korralik ja lendab sama kiiresti.
Momondo pakub hetkel näiteks 722 16.40 ja 14.45
15.12 kuni 12.01 näiteks.
Finnair alates 29.12 on sõltuvalt tagasitulekust 622.-

Kõik piisavalt hästi üle-eelmises postituses ära seletatud. Mida kauem mõtled, seda kallimaks sellistel tingimustel läheb. Mõnevõrra soodsam oli mitmeid kuid tagasi, aga mis sest teadmisest nüüd kasu. Eks see ole otsustamise küsimus, kas Aeroflot üsna paljudel päevadel 759€ ja LOT+UAI 483€ on hinda väärt või ei.

Mina ootaks, finnul peaks tulema kampaania ( ei anna pead).
Eelmine aasta lendasin perioodil vist? 13.12.16-.01.01.2017, juulis sai piletid ostetud ,oli finnairi kampaani lõpp, piletid sain TLL-BKK ca 615 eur, oleks varem reageerinud oleks saanud 450. Ka hilisemal vaatamisel oli antud hinnaga pileteid (ca 650) või mõni eur kallim. Aerofloti piletite hinnad olid soodsa hinnaga müügil üsna pikalt ca 450 eur kui ei eksi.
Enamasti soovitatakse lennata enne 15.12 , siis on piletid odavamad.

13 on detsembri esimene pool ja 1. jaanuaril tagasilend on ka vähestele huvitav,
Kallid ongi just kaks viimast detsembri nädalat ja jaanuar 10.-14.ndani, kui kõik lennata tahavad (ka teemaalgataja). Tagasilend detsembri lõpus ja jaanuari esimestel päevadel on tihti soodukate all.
Minu mälu järgi armastab Finnair jätta soodukatest välja perioodi 19. detsember kuni ca 10. jaanuar.
Kui on oluline kiiresti saada (10-12 tundi), siis ma pigem võtaks kohe piletid. Aeroflotiga läheb siiski vähemalt üks ots 16-18 tunni ligi ja ka Finnair hakkab peagi kõige odavamalt pakkuma 15-16 tunniseid otsi.
Küll on aga Aeroflotil igal aastal ca 500-eurosed jõulusid hõlmavad pakkumised veel oktoobris-novembris.

kisub küll mõned päevad teemaalgataja timeframe'st välja ja pole otse aga hind on megahea ja Qatari lennukid ja teenindus on ju ikkagi tipptase. seega just in case toon praguse Qatari sooduka raames soodsaima variandi:

11.12. HEL-DOH-BKK, connection in DOH 3h25m
16.01. BKK-DOH-HEL, connection in DOH 2h40m

HEL-DOH-HEL lennud B787 Dreamlineriga, DOH-BKK-DOH lennud A380ga

hind 422 eur. Täna viimast päeva see kampaania.

Kui jääb Finnair, siis mul 350 EUR väärtusega voucher pakkuda 300 eest.

Tere,
Lugesin kuskilt, et Finnairil on võimalik Jaapani otstel istekohad tasuta kohe ära valida või lausa check in teha. Kas keegi oskab kommenteerida, kuidas selle asjaga siiski on? Kui ühe pileti peal on TLN - HEL - BKK - OSAKA - HEL - TLN, kas siis on kõikidel suundade see võimalik või ainult Osaka -HEL otsal?

Tõenäoliselt ei ole sul siiski kõik lennud sama pileti peal.
Meile pani Osaka-Helsinki automaatselt ise istekohad ära. Ülejäänud saab tasuta alles check-in´i tehes.