FINNAIRi kampaania

Tere!


Oskab keegi targem öelda, kas Finnairil võiks olla tulemas veel mõni kampaania sügis-talvisteks lendudeks Aasiasse/Ameerikasse, novembris? 
Finnair teeb üldiselt suht harva kampiaaniad üldse ja arvan, et sügiseks küll kampaaniat ei tule. Aga alati ei saa kindel olla, kuid olles ise Finnairiga korduvalt lennanud, saan öelda, et Finnairi piletid on teistest üldiselt kallimad ja kampiaaniad tehakse väga väga harva.

Kui pileteid ostad siis vaata budgetar.lv, ma olen kõik parima hinnaga FInnairi piletid sealt ostnud.

Ma eile sain Finnairi meili, sooduspakkumised Põhja-Ameerikasse, Aasiasse ja vist Euroopasse ka midagi.

"Müügiperiood: kuni asjakohase teateni. Reisiperiood: kuni asjakohase teateni. Kehtida võib kuni 60-päevane etteostuperiood, mis võib mõjutada ka pakutavaid hindu."

Mulle huvipakkuvatesse kohtadesse oli soodsaid hindu sügiseks küll.

Väga ähmased suht kohad, aga viimaste aastate ajalooline info on siin.

Kui sihtkoht täpsemini piiritleda, siis ei pea lolliks kerima. Kampaaniad tihti kipuvad olema igal aastal samal ajal. 
Pole finnair nii hull midagi hinna poolest, aasiasse 5-ga algavaid hindu olen ostnud nii nädal enne lendu kui pisut varem. Kampaaniate ajal nad nii 50 euro ringis lasevad alla. 

Finnair armastab ka trikitada- kampaania hind on tihtipeale 1-2 eurot odavam kui tavahind. Üldiselt on väga head hinnad Delhisse aastaringi- hetk tagasi vaatasin, et 415 EUR, sellest palju allapoole ei liigu hind ka kampaaniate ajal. 

Üks reaalne kogemus Finnairi kampaaniatega - 2016 käisime Hongkongis ja pileti hind oli u 450/in. Kampaania oli augusti teises pooles ja reis oli sügisesel koolivaheajal, Tallinnast ja lühikeste ümberistumistega. Minu meelest vägagi hea hind kõrghooaja kohta.

Lendudele sügiseks oli terve kevad mitmeid kampaaniaid mis siin Tripi lendude sooduspakkumiste rubriigis ka üleval olid. Talveks pole veel neil väga miskit olnud.

Kui oled fimnairi uudiskirjas, siis vaata ajalugu. Nende kampaaniad suht samadel aegadel igal aastal.