Firefly Malaga autorent hiljutised kogemused

Tere, sai bookitud firefly rendiauto bookingust. Homme reis planeeritud, täna järele kontrollides selgus, et tegemist on scammeritega? reviewd kehvad. On kellelgi hiljutisi kogemusi selle firmaga? Loen, et kui krediitkaarti ei ole vaid on krediitkaardi tunnustega kaart, siis võtavad ka veel lisatasu? Lisaks veel 1000 EUR depole? Tasub tühistada ja maksta kolme päeva eest trahvi ja vaadata midagi muud?

Eks üsna sõltuv sellest, et kas nii hilja broneerides enam mingit head alternatiivi saadaval on.

Billiger-Mietwagen äpp annab üsna hea ülevaate variantidest, mis hetkel saada ning kuna praegu pole veel hooaeg, siis paistab, et üsna mõistlikud, aga eks see sõltu reisi pikkusest ja muudest detailidest.

0
0

Krediitkaart - kontrollitakse igal pool , kui kontroll ei lähe läbi pead maksma kaskot .

Deposiit - kui ei maksa kaskot , siis on deposiit kõikidel .

Teistel on samad tingimused , kõik tahavad oma teenuseid peale määrida (super kasko , full servise , ja nii edasi )

0
0

Krediitkaardi puudumine on probleemiks suht igal pool ja annab rendibüroole kohe hea võimaluse lisateenistuse väljakauplemiseks.

Endal negatiivne kogemus Poolast, kus kaart küll kehtis, aga kehtivusaja lõpuni oli rendibüroo reeglite järgi liiga vähe ja külma rahuga esitati nõue kasko ostmiseks.

0
0

Kunagi rentisin Malagas Firefly-st. Lükkasid ka mulle kuidagi selle kindlustuse peale, ilma, et oleks minult küsinud (suht hiline aeg oli ja ma ei pannud tähele mis nad seal seletasid). Hea oli, et panid - sõitsin kogemata Gibraltaril vastu seina. Autot tagastades ainult küsisid, mis juhtus ja rohkem neist ei kuulnud. Seekord see pool sunnitud kindlustus tasus ära ennast.
Otseselt scammerid nad ei ole. Auto ju ikka saad, aga igasugu peidetud tasude eest.

Nüüd kui vaja, siis kasutan Malagas https://www.marbesol.com/ Neil on kõik kohe hinnas. Ja hinnad mõistlikud (isegi kui homsest alates broneerida). Asuvad terminalist 5 min kaugusel ja transfeer käib kogu aeg edasi tagasi.

Kui oled broneerinud ilma krediitkaardita, siis huvitav kuidas nad selle 3 päeva trahvi sult kätte saavad ;)

0
0

Firefly ei ole otseselt scammerid, tegutsev rendifirma, aga oma odava hinna teevad tasa iga kriimu üleslugemisega ja muude tasudega. Endal pole olnud tahtmist arvustusi lugedes ning nende leti ees looklevat saba arvestades tegemist teha, aga veelkord, scammerid nad pole, see pisut teine kategooria.
Ühesõnaga ole ettevaatlik, filmi-pildista auto iga nurga alt üles, ole teadlik oma kindlustustest ja nende katetest, vajadusel võta mõni kindlustus juurde (ei pea tingimata Firefly enda oma olema).

0
0

Ilma kindlustust ostmata võib skämmeriteks pidada ka suuri rahvusvahelisi rendibüroosid.

Juhtum olemas Valencia lennujaamast, kus respekteeritud Sixt mulle peale rentimist "tekitatud kahjustuse" kohta kalkulatsiooni ja arve saatis.

Õnneks oli see ca 20cm pikkune kriim piisavalt pikk, et märkasin seda auto rentimisel ja loomulikult fotojäädvustuse tegin. Ülendamisel antud eelmiste kahjude nimekiri oli nii pikk, et oli raske eristada, kas see kahju seal sisaldus või mitte.

Saatsin neile selle vastuseks ja pääsesin nõudest, aga kui poleks auto üleandmisel pilti teinud, siis poleks nii kergelt läinud.

1
0

Malaga lennujaama Firefly-ga oli minul igati positiivne kogemus ligi aasta tagasi mais. Tundub, et Hertzi gruppi kuulumine teeb neid vist natuke soliidsemaks.

Jah, krediitkaart oli olemas ja blokiti 950 eur, aga nädal hiljem tagastades lasti raha koheselt lahti. Ja vastupidiselt mitmetele teistele kohalikele scammeritele, nemad minu autol mingeid kriime eriti taga ei ajanud.

Ja rent on lennujaama kôrval parklas, seega bussitrasfeeri pole vaja kasutada.

1
0

Aitähh kõigile, kes võtsid vaevaks vastata, kahjuks oli sisetunne näriv ja otsustasin vahetada rendifirma. Õnneks tuli booking.com vastu ja tegi vahetuse teise rendifirma vastu ilma lisatasu ja trahvita. Kahtlema pani juba see, et helistades neile 15x tânase päeva jooksul, ei võetud mitte kordagi telefoni, miks ja kuidas ma tekkivaid probleeme sellisel moel lahendada saan... teine rendifirma vastas esimese kõnega ja sain kõigile küsimustele probleemideta vastused... :)

2
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased