Fotopoed Lanzarotel

Mul on järgnev küsimus. Läheme sõbrannaga märtsi keskel Lanzarotele ning ei taha üldse sülearvutit kaasa võtta. Samas oleme suured fotofännid ning ilmselt jääb meile mu 2GB-sest mälukaardist väheks (kohapeal 6 päeva). Olen kuulnud sellisest võimalusest, et lähed fotopoodi kohale, annad oma mälukaardi ja nad panevad (väikse tasu eest, otseloomulikult) failid plaadile. Kas keegi teab, kas Lanzarotel on kuskil (soovitatavalt Puerto del Carmenis) sellist võimalust?

Ette tänades, Katheriin

Võta kaasa paar tagavarakaarti?

Kui oled suur fotofänn, siis on varu-mälukaart - või mitu - sulle hädavajalik tarvik niikuinii. Pildistad sõbra pulma ja kaart saab täis - mis teed? No loomulikult võtad kotist teise-kolmanda kaardi.

Kui osta ei raatsi, siis laena.

Võimalus oma pildid plaadile salvestada on peaaegu igal pool tsiviliseeritud kohtades. Samas muidugi kui sa oled suur fotofänn, siis on normaalne omada ikka mitut mälukaarti. Aga kõik oleneb ilmselt ka sinu fotokast ja sellest mis resulutsiooniga sa pilte teed. Me kinkisime tütrele,kes on ka oma arust suur pildistaja 7milj pixliga aparaadi ja samuti 2GB kaardi, siiani on kõikidel reisidel, ka pikematel, ta pildid ja videod ära mahtunud. Fotoaparaat näitab sulle ju ära mitu pilti, millise resulutsiooniga selle kaardi peale mahub, selle järgi on võimalik arvestada kas vajad lisakaarti.

Tõsi, varukaart tuleks abiks. Üldiselt pildistan raw-formaadis ja kaardile mahub seega ligi 220 pilti. Seni on piisanud, kuna olen ka laenanud 1GB-st mõndadel üritustel ja enamasti olnud võimalus arvutisse pildid tõsta lähedal. Eks ma uurin sõpradelt, jah, et ehk saan laenata. Samas ehk olekski aeg soetada varukaart (sellegipoolest arvan, et lisa 2GB-st nt jääks väheks).

Kui aga keegi teab, et Lanzarotel mälukaardilt toorikule panemise võimalus kindlalt olemas on, öelge!

Ei lähe kogemata katki, meil talus isegi pesumasinas pesemist.

Kirjuta jaaguptoreäthot.ee Kraabime ilma mingi tasuta pildid kenasti plaadile.

Mina soovitaks ka pigem lasta siis mälupulgale panna pildid või veel mugavam osta mitu mälukaarti, preagusel ajal on mälukaartide hinnad eriti soodsad ju ka ja miks osta vaid 2 GB, võib ju veel suurema osta:) Minul tuleb reisidel tavaliselt kuskil nädalaga ikka 1000 pilti.