Viimased kommentaarid

Kirjutasin Teile postkasti.

Ma ei tea millisest Egiptusest Nile Delta rääkis, aga see kus mina olen 3 korda käinud ja ka minu tuttavad mitmeid kordi ja arvamus on meil üks,et seal, raha väljapressimise ja laiskuse maal ei ole küll sul võilmalik saada sellist teenindust nagu eespool kirjeldatud või ehk siis tõesti ainult mingi 20 kilo nädala eest ja siis ikkagi pead kuhjaga jotsi jätma ja tänaval ahistajatest hoiduma. Kui nüüd küsid miks ma seal nii vastikul maal 3 korda käisin, siis esimene kord teadmatusest läksime Sharmi(4+hotell-kohutav)järgmine aasta proovisime Hurgadas-sama jube(kusjuures oli 5hotell). Ikkagi pidime koristajale näpuga näitama kust oleks veel vaja lauda pühkida, kusjuures laud oli ikka päris must.Viimane ja kolmas kord olime Niiluse kruiisl, mis osutus nendest kolmest kõige normaalsemaks aga ikkagi on minu reisi paremus järjestuse Egiptus kõige viimasel kohal. Ainus maa kus meilt on varastatud(4korda), meid on ahistatud, petetud jne. Pigem ole Eestis ja sa ei saa iialgi nii lüpsta ja eesti söögid on ka sada korda paremad, sest eesti kokad oskavad maitseaineid kasutada, aga seal Egiptuses, nagu minu hea tuttav ütleb, on ainult üks maitseaine-see mis kõik söögid maitsetuks teeb.
Ja ärge nüüd öelge et olen vinguja ja peangi Eestis istuma,sest olen päris -päris palju reisinud, mind ei häiri lõunamaade mustus ja kauplemine ja jne. pigem ma naudin seda ja ehk sellepärast ei tatnudki ma leppida esimese aasta negatiivse kogemusega ja katsetasin veel ja veel. Kahjuks oli tulemus sama negatiivne-sinna maale ei lähe ka tasuta mitte.
.
.
.
Eesti, Egiptus jt. kohanimed kirjutatakse eesti keeles suure algustähega, laused algavad suure algustähega ja kirjavahemärkide järgi trükitakse tühik. Toimetaja parandas teksti.

Ka mina olen selle poolt, et imikud ja väikesed lapsed võiksid oma harjumuspärases keskonnas ja ajavööndis st.kodus olla, samal ajal kui lapsevanemad võõraid maid avastavad. Neid kordi, kus lapsed on enamus lennuajast röökinud on olnud väga palju, aga alles 2 nädalat tagasi olin lennukis koos peraga kellel oli kaasas 6 kuune imik ja naine ise oli rase. Päädis see kõik sellega, et naine kaotas teadvuse ja mees jalutas röökiva imikuga üle poole lennuajast mööda lennukit. Kõrvalt vaadata oli päris õudne, sest kohe ei saanud ju keegi aru mis tegelikult juhtus ja kui tõsine teema on. Kui me maandusime, siis ei lastud teisi reisijaid välja enne kui see pere oli kiirabiga ära viidud. Meile tähendas see tõsist närveldamist, kuna aega järgmise lennuni alla kahe tunni ja ees ootas terminalide vahetus. Arvestades kõiki tegureid, siis ma ei usu et nad nautisid oma puhkust. Ilmselt suur ajavahe ja kõrge temperatuur tegid oma töö. Usun, et neil oleks tunduvalt tervislikum olnud kodus olla.

Võimalus oma pildid plaadile salvestada on peaaegu igal pool tsiviliseeritud kohtades. Samas muidugi kui sa oled suur fotofänn, siis on normaalne omada ikka mitut mälukaarti. Aga kõik oleneb ilmselt ka sinu fotokast ja sellest mis resulutsiooniga sa pilte teed. Me kinkisime tütrele,kes on ka oma arust suur pildistaja 7milj pixliga aparaadi ja samuti 2GB kaardi, siiani on kõikidel reisidel, ka pikematel, ta pildid ja videod ära mahtunud. Fotoaparaat näitab sulle ju ära mitu pilti, millise resulutsiooniga selle kaardi peale mahub, selle järgi on võimalik arvestada kas vajad lisakaarti.

Kui Te ostate tyhja lotopileti, kas siis ka kisa teete, sest ei saanud ju mitte midagi selle raha raha eest! Ja nyyd kui maksate vaevalt lennupileti hinna ja saate veel majutuse peale,siis on kisa lahti. Voiks ju kurta et Eestiloto on nome firma, koik piletid polegi voiduga. Sama rumal on tahta olematu raha eest reisil mega head hotelli, kuigi jah, monel ju veab ja nad toesti elavad heas hotellis. Loterii! Aga kas Te toesti veedate kogu oma puhkuse hotellitoas voi siiski veedate enamus aja maad ju kultuuri tundma oppides ja toas ainult magate. Kui soovite aega veeta ilusas hotellis, siis on ka siin Eestis ilusaid hotelle ja selle lennupileti raha eest saate siin puhata ja samas toetate meie majandust. Nii ongi koik rahul. On veel voimalus osta ise lennupilet ja otsida ise hotell, siis saab ju ainult ennast syydistada, et raha parema hotelli jaoks ei jagunud. Soovin palju lotovoite uuel aastal!