Getjet Airlines lend Hurghadasse

Tere!On kellelgi olnud kogemusi lennufirmaga GetJet Airlines just Tallinn-Hurghada lennul? Reisi korraldab KidyTour. Mis lennukit kasutavad? Olen kuulnud, et vanad lennukid, vastab see tõele? 

Lennanud ja absoluutselt mingi hinna eest ei soovita. Tegu Airbus A320 lennukiga ja minimaalselt 28 aastat vana. Vaata pigem Lufthansaga athenasse ja sealt aeganiga edasi hurghadasse ( pileteid ei saa sama pileti all osta, sest firmadel on erinevad alliansid ). Nii tuleb väga hea hind, keskel läbi 300€/ nägu

Tere!Tänud vastamast, aga kas tooksite välja põhjuseid miks? ala jalaruum väike, seljatoed ei käi alla vms.

TereGetjeti kohta ei oska rääkida, aga HenryMark postitus on natuke vale. Nii Lufthansa kui ka Aegean, kuuluvad Star Alliance'isse.

Lendasin alles eelmisel nädalal mitte küll Hurghadasse, vaid liinilennul Brüsselist Varssavisse. LOT võttis GetJet'i sel liinil kasutusele seoses Boeing 737 Max 8 keelustamisega (seni oli enamasti just Max 8 kasutusel sel õhtusel lennul). Igatahes mu viimase aja hirmsamaid lennukogemusi (ja ma olen ainuüksi sel aastal lennanud juba ligi 30 lendu). Lennukiks 29a vana Boeing 737, mis nägi seest välja halvem, kui mõne 3.maailma kohaliku firma lennuk (logisevad paneelid, räpakas sisu jne), olematu jalaruum, ebamugavad istmed (allalaskmist ei proovinud), ligadi-logadi laud (vajus viltu koguaeg). Ja täiega lapitud lennukikere (ukse piirkonnas oli rohkesti "lapitehnikat" kasutatud). Pilte ja infot mu lennukist näeb ka siin: https://www.jetphotos.com/photo/9121607. Ma tean küll, et tegemist on turvasertifitseerkmist läbinud firmaga nne, kuid see lennuk ei tekitanud erilist usaldusväärsust (eks see ole muidugi individuaalne).

Nõustun Tip -ga täielikult aga Tompar ega sa ei otsusta selle pōhjal, kas istmed käivad alla vōi mitte millega lendad. Turvalisus ja meeskonna vōime hädaolukorras hakkama saada mängib põhirolli, paraku aga Getjetil on selles osas suured puudujäägid.

Aitäh kõigile vastajatele, eks siis tean.

TereKust te saate info lennuki vanuse kohta? Olen ka lendamas KidyTouriga aga Türki ja meil lennupartner Tailwind Airlines, lennuk Boeing 737-400. Kodulehelt ma küll lennuki vanuse kohta infot ei leidnud.Lootsin pääseda Smartlynxi vanadest lennukitest aga tundub, et kõik reisikorraldajad kasutavad mingeid ülivanade lennukitega vedajaid.

kõik Eesti reisikorraldajate charterid on garanteeritult logud :) Ryanairil on uued lennukid, kui huvi.