trip-krainetrip-ukraine-dark
Goa kaup?

Tere! Sooviksin teada, kas Goas müüakse ka Euroopalikku kaupa. Kas on võimalik osta riideid ja muid asju või on seal ainult siidi ja sellele kultuurile omaseid suveniire?(Kes on käinud Tais siis seal on palju järgi tehtud kaupa, kas sellist kaupa võib ka leida Goast) Või oskate rohkem öelda selle kauba kohta, mis seal müüakse.

Leiad hingematva valiku tuntud kaubamärke India hindadega ;)

Seal on kõiksugu riideid ja muud pahna,mida osta.Valikust just puudu ei jää.Kõike mida hing ihaldab.

Puhkasin põhja-Goas ,seal küll kohalik- ja kohaliku kaubamärgiga kaubandus.Soovitan minna kindlasti Ingo ööturule ,mis toimub ainult laupäeva öösel.Seal oli laia vailikuga kaupa,samuti sai nautida live muusikat.Kindlsti võtta 4 peale takso,inimese pealt läks100 ruupiat.

On ilusaid ja huvitavaid asju kuid köik on hennaga värvitud olgu see siis punane vöi must. Ja muidugi on need myyad supervaletajad. Riided sobivad yheks öhtuks, puust elevante vöite sealt osta.

MarcoS,vist ei tea et heena on käte maaling.kaup on koralik kui oskad ise otsida . ja nad ei valeta, vaid kauplevad.Tulemus aga sõltub sellest kui loll on ostja.

Ma ostsin sealt palju asju ja eranditult köik asjad määrisid teised riided ära oli henna vöi mitte aga nad elavad sel yrgajas ja värvivad millega juhtub.Valetavad sulle näkku et köik on good quality. Loll on see kes seda usub....vöi oled ainult Indias käinudki

Ostsime ka naisega palju asju erinevates linnades ja külades ,seal hulgas ka rideid mis tõime koju kaasa.Nagu juba ütlesin kui oskad saad head kaupa ,kannatavad masin pesu,või mida iganes.Järelikult nagu ise ütlesite,loll ostja.

Ei tasu olla nii skeptiline ! :) Mina ostsin kolm aastat tagasi sealselt legendaarselt Anjuna marketilt ohtrasti nänni. Tõsi, ei ole küll kõrgkvaliteedikaup, aga näiteks dekoratiivpadjad ja päevitustekid on siiani edukalt kasutuses. Good-quality-juttu ei tasu muidugi tõepähe võtta, aga oma silm peaks ka ikka ühtteist hinnapoliitikast jagama

Ka mina ostsin palju kaupa kaasa Goast ja ei ole millegagi petta saanud, täpselt nii palju kui kaubelda suutsin/oskasin/viitsisin, täpselt sellisele hinnale vastava kvaliteediga asja ka sain. Kõige parema kvaliteediga kaupa saab pealinnast. Kui on väga kvaliteetse siidi soov, siis kindlasti pealinnast ja korralikust poest! Ja korraliku ja kvaliteetse siidi peaks küll suutma riide langevuse ja materjale näppude vahelt läbilaskmise abil ära tunda. Natuke pean meelde tuletama, mis oli ühe väga hea poe nimi Panji´is, kust iseendale siidi ja lapsele kvaliteetsed puuvilla-siidisegused riided sai ostetud..

ärge selle kvaliteedi jutuga nüüd üle ka pakkuge.

Kas Goal on õmblusfirmasid nagu Tais, et saaks enda mõõtude järgi õmmelda lasta? Tais on paljud õmblustöökodade omanikud hindud. Kas peetakse sobilikuks kui valge naine tahab endale india naise sarit soetada ja mis hinnaga võib selle kätte saada ?

Kõige odavamad kaubad Mapusa turul.Mina ostsin salwar kameezi meie rahas 100 kr eest.Komplekt mis koosneb pükstest tuunikast ja suurest sallist.Väliselt väga ilus komplekt.On ka võimalik lasta õmmelda.Meie seltskonnast keegi sarit ei ostnud,aga valik oli suur sellel turul.

Meil oli isegi hotelli territooriumil mingi töökoda, kuhu igal hommikul sisse kutsuti. Kvaliteeti ja hinda ei oska kommenteerida.