Goa kogemused

Usun, et nii mina kui ka paljud teised oleksid äärmiselt tänulikud kui keegi, kes on hiljuti Goas käinud, jagaks näpunäiteid mida kasa võtta, mida mitte, põnevada kohad mida külastada, kuidas on alkoholiga kohapeal, millise summaga peaks päevas arvestama jne.

Tänud

0
0
1
234

ja kuidas hotellid on? ja kas väikelapsega tasub minna(lend vist väga pikk ei ole ja otse taliinast saab vist ka)?

0
0

Goa kohta peaks nüüd küll siin metsikult materjali olema... pane otsingusse "goa" ja tutvu teemaga! Vastan lühidalt: kaasa vaid mugavad sandaalid, paar T-särki ja heledad õhukesed püksid, spets. ravimid, 300-400 eur, kred.kaart ja näppu LP; muu ostad kohapealt jooksvalt. Alkot on küllaga ja 300eekuga päevas saab normaalselt hakkama, kui öömaja 70-100eek hinnaklassis. Kui tahad palju kulutada, siis ka seda võimaldatakse, pole muret! Öömaju on servast-serva: alates 60 eek kuni 1000ja enam eek öö eest. Hetkel saab Tallinnast soodsalt Finnairi messipakkumisega - u 6000 eek edasi-tagasi.

0
0
1
0

kohalik rum old munk 60cl+0,3 coca norm hind on baaris 11 eek. Poest seesama pudel osta oleks olnud märkimisväärselt odavam aga eks kohalikel oli ka hea meel kui kliendid baarist ostsid.

0
0

kaasa võtta võimalikult vähea riideid ja igasugu asju,sest ilm on väga soe ja kõik kohapeal saadaval

0
0

Tulin kaks nädalat tagasi Goast ja pühapäeval lähen tagasi.Oleneb sellest kas lähed turismigruppiga või omapäi.Meie käisime algul grupiga nüüd lähme omapäi.Ühtemoodi võtame kaasa ainult hädapärase esimeseks päevaks ja pesu..Kõik muu saad osta kohapeal-päevituskreemid,sääsetõrjed,jalanõud,riided,söögid,joogid.

0
0

Mul selline küsimus. Oleme käinud Indias, aga mitte Goas ja mitte koos oma väikse tütrega.Nüüd sõidame uuesti pühapäeval ja kõik koos. Kas Goas selline asi nagu piim on olemas? Ja kui on, kas kellegil on kogemust, mis maitsega see on ja kui kvaliteetne?

0
0

Sõidame ka sel pühapäeval tagasi.Piim on seal täitsa olemas ja täitsa tavalise piima maitsega(vähemalt hotellides).Meid hoiatati ka piima joomise eest aga saime esimese kokkupuute piimaga kohe esimesel päeval.Tellisime hotellis külma kohvi,mis aga tegelikult oli klaas piima,millele oli lisatud pisut kohvi maitset.Mõtlesime kui pärast seda on kõik korras siis võib kõike proovida.Korras oli ja pärast jõime rahulikult kohvi värske piimaga,isegi piima puuvilja kokteile.Kui aga lapse pärast kardad võta kaasa pooleliitrine veekeedu kann (maxima kauplustes 50.-)ja keeda piim läbi.

0
0

Ma ei soovita sul Indias lapsele piima anda. Kuna kohalik hygieen on mida ta on, siis on väga suur risk saada endale listeeriabakter (Listeria monocytogenes) vöi salmonella. Mölemad hävinevad piima/toidu korralikul kuumendamisel yle +70*C.

0
0

Kui hakata kõike mida kuskilt võib saada,siis ei ole ka eestis ohutu.Kui lapsi on kavatatud ainult steriilses kookonis siis võib muidugi üles korjata kõike.Ise kavatsen aga oma kaks last ja sõbrannagi oma kaks last kaasa võtta uueaasta vastuvõtmisel ja jääda nendega sinna kuuks ajaks.Kui siiski karta on ju olemas ka Millapiim,mis säilib ja igas hotellis ja ööbimiskohas on olemas külmkapid.

0
0

Mina küll ei usu, et India nüüd see kõige õigem koht on, kus lapse immuunsüsteemi inimkatsetega tugevdada - st kohalikku keetmata jooki anda. Kui muidugi laste isa just hindu ei ole!

0
0

Tänan vastuste eest. See on õige idee, et piim läbi keeta. Steriilse kookoni kohta lisaksin, et tegemist on ikkagi hoopis teiste pisikutega, kui Eestis. Võid oma last hoida kookonis või õues pori sees vahet eiole, neid pisikuid ta siit ei leia. Ega see listeeriabakter tore asi ei ole. Parem hoida ja karta, eriti kui tegemist sellise maaga. Loomulikult otsustab iga ema ise, kui palju ta oma lapse pärast muretseb ja kuidas. Põnevaid ja mõnusaid reisielamusi!

0
0

See on teadagi su oma asi, mida sa lastele vöi endale Indias sisse söödad. Sain oma viimaselt India-reisilt päris raju salmonelloosi, sellest ka siinne hoiatus. 'Yleskorjamine' ei söltu absoluutselt sellest, millises keskkonnas sa kasvanud oled.

0
0

Ja muuseas, Indias ei ole igas hotellis külmikut ja väga sage juhus oli see, et seal külmiku sees oli temperatuur tegelikult sama, mis toas. Jäimegi ootama, millal meie Kingfisher külmaks läheb.

0
0

Pidasin silmas siiski Goad.Ja lastepeal katsetamist ei pidanud ma silmas on ju selge ilma ütlematta,et ükski ema ei hakka lastega käima ja süüa ostmas kohalikul turul,ega ööbima rannahüttides.Ikka võetakse veidi viisakam hotell ja seal on külmikud,pistikupesad selleks olemas,et piima saaks läbi keeta ja kappi jahtuma panna.Goa on siiski Indiast kõige puhtam ja euroopalikum.Lihtsalt mööda Indiat tuuritama ei võtaks ma oma lapsi küll kaasa.Veel niipalju,et meie reisilgi oli kaasas üks nelja aastane poisipõnn ja tema oli tagasitulles terve ja palju õnnelikum.Soovin sullegi head reis!

0
0
1
234
Lennupakkumised
Reisikaaslased