Gran Canariale esimest korda

Ostsin viimase hetke piletid Gran Canariale. Lähen üksi, juhilube pole ja viibin seal 1 nädala. Milliseid paiku soovitate külastada ja kuhu linna soovitaksite hotelli bookida? Kus on mõnusamad rannad? Olen varasemalt Tenerifel olnud, käisin terve saare läbi, kuid lõunapool meeldis rohkem kui põhjas. Kes on käinud Gran Canarial, palun andke mulle kui võhikule nõu.

Kas Sa kommentaaridest otsisid ? Filtreeri. Euroopa > Kanaari saared >Gran Canaria. Päris palju on seal saarest pajatatud.

Kõige rohkem ajaveetmisvõimalusi ja rahvast on lõunas, Maspalomases, Playa del Ingleses. Igale poole on sealt hea bussiühendus. Minu isiklik lemmik on imeilus Puerto Rico (saare edela osas), kuid ehk üksi reisides jääb pisut igavaks. Seal ka kena liivarand Amadores.

Mulle meeldis Amadorese rand, kohe Puerto Rico kõrval (ühendas 1 km pikkune promenaad).

Jah, saare edelaranniku rannad on parimad ja ka ilm sealkandis parem kui mujal. Parim rand on kahtluseta Anfi del Mar. Amadores ja Puerto de Mogan samuti, Puerto Rico mitte nii väga. Elamiseks on Maspalomas või Playa del Ingles väga head. Saare keskosas on kena loodus. Sõida bussiga näiteks Fatagasse, väga maaliline koht. Palmitos Parki külasta kindlasti. Ega nädalaga rohkem jõuagi. Kaameli sõit Maspalomase luidetel näiteks.

Mina kasutasin Airbnb-d. Saime Maspalomases elamise suht keskel, randa oli 15 min jalutada, bussipeatusesse 5 min, poed olid 3 minuti kaugusel. Meie lähedal oli super puuviljapood, kus kohalik tädi müüs vast kohalike ande. Bussiliiklus suurepärane. Meile meeldis Amadorese rand. Sõitsime bussiga Maspalomasest ca 15 min ja siis tegime turistika mööda rannikut mingi väikse paadiga ( 1h.20 min). Shoppamiseks parimad poed üleval Las Palmase lähedal ( Las Arenas, Siete Palmas, El corte ingles). Matkamiseks läänerannik ja siis saare keskosa. Seal näeb ka ehedat külaelu :). Söögikohad Maspalomases kohaliku soovitusel: la taberna del picoteo, la tapita, La tabaiba, La esquina iberica. Päike paistab ja inimesed rõõmsad :)