trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Mina kasutasin Airbnb-d. Saime Maspalomases elamise suht keskel, randa oli 15 min jalutada, bussipeatusesse 5 min, poed olid 3 minuti kaugusel. Meie lähedal oli super puuviljapood, kus kohalik tädi müüs vast kohalike ande. Bussiliiklus suurepärane. Meile meeldis Amadorese rand. Sõitsime bussiga Maspalomasest ca 15 min ja siis tegime turistika mööda rannikut mingi väikse paadiga ( 1h.20 min). Shoppamiseks parimad poed üleval Las Palmase lähedal ( Las Arenas, Siete Palmas, El corte ingles). Matkamiseks läänerannik ja siis saare keskosa. Seal näeb ka ehedat külaelu :). Söögikohad Maspalomases kohaliku soovitusel: la taberna del picoteo, la tapita, La tabaiba, La esquina iberica. Päike paistab ja inimesed rõõmsad :)

Minu mälu järgi lähevad iga 5 min järel nr.1 bussid. Ma ei tea, kust nad hoo sisse saavad aga kesklinnast turu vastast lähevad iga 5 järel.

Väga kiired ja tublid. Kui ma isegi õhtul kell 20.00 maili panin, tuli sealt 5 min pärast vastus+ helistasid, isegi jõulude ajal vastasid ja suhtlesid. GO´d kui reisikorraldajana... jäin ka rahule.