green card lottery kuid lükati võit eemale fotopildi ankeedi puudumisel mis teha.

lükati võit eemale fotopildi ankeedi puudumisel mis teha.kas keegi anaks mulle nõu elistasin ameerikasse ja tõesti ei olnud võitia puudus foto seega lükati minu võidu võimalused järgmisesse 2011aastani ja kas võidangi aga äki keegi oskaks mulle öelda kas peks kohtuteema keerama üles siiski sellisel moel võit võeti fotopildi puudumisel minult ära ja vanus mu 36 mees kuid kas on lootust jälle võita.

Ma arvan, et ilma fotota sa ei kvalifitseerunud loosimisse. Kindlasti ei võitnud sa veel midagi. Kuidas oli sul võimalik (digi-)blanketti täitmisega lõpuni minna ilma, et oleksid foto lisanud?

Muuda oma postituse teksti.

Kui sa täitsid ankeedi sama jubedas keeles kui siin demonstreerid, ei saanudki sa võita. Keegi ei saanud lihtsalt aru, mida sa kokku kirjutanud olid.

Keera jah kohtuteema üles, saavad kohtutöötajad ka natuke naerda.

Kulla kodanik kes sa oled nii õnnega koos et võitsid loteriiga. Ma äkki saan sulle edasi saata paar meili mis mulle on viimasel ajal tulnud aga mida endal ei ole plaanis kasutada. Üks on Google.com poolt ja täna tuli veel Microsoftilt ka. Mõlema firma loteriiga suht suured võidud siis.Ikka miljonid. Ja mõlemad suht tuntud firmad ka. Päris tasuta muidugi ei annaks..eks mul ka mingeid kulusid ju..aga noh miski sümboolse 5000 USD tükk näiteks mis on võidetavate summadega võrreldes suht väikesed. Endal ei ole võimalik asjaga lihtsalt tegeleda, sest pole korralikku pilti! Aga teil nagunii Green Cardi jaoks pilti vaja teha , noh siis saab kaks kärbest ühe hoobiga ju!