Guangzhousse

Keegi novembris Finnairi sooduspiletitega Guangzhousse ka sõita plaanib? Oktoobri lõpu väljumised hajusid küll päris kiiresti. Tripis on Hiinast suht palju materjali ja linke, aga kellegil on veel häid ideid, mis kohti võiks Kantoni ümbruses veel külastada. Soovitatud on Macaod, Shenzeni, vast tasuks lennata Hainani saarele. Shangai ja Pekingi ja muud põhjapoole jäävad kohad jätaks teiseks korraks, st seal üksi kunagi käidud ka.

Et siis kindlasti tasuks seda piirkonda ka külastada, ise läheme märtsis.

0
0

Soov on minna novembris 2-3 nädalaks samuti Kantoni kanti. Lennupilet veel ostmata. Semusid pole veel kampa saanud. Ehk on veel siin keegi, kel plaanis minna - liituksime või kutsute kampa. Seltsis on segasem.

[email protected]

0
0

nyyd vaevalt et soovitatud on?

Pigem jah Kanton, Yangshuo, Macao & Hongkong. Kui aega on, miks mitte Lijiang jms kohad Yunnani provintsis.

Krister, mul minek 4. novembril ning sihik kohe Yangshuo peale.

0
0

Meie ka 4ndal minemas ja sihtmärkki sama. Totukuul, kui viitsid suhelda, siis anna märku endast lyte ätt hot.ee

0
0

Muide Shenzhen on täiesti huvitav suurlinn, näeb välja nagu Moskva ja seal on suurepärane maailma arhitektuuri tutvustav park Window to the World...kõik maailma kuulsaimad ehitised, sillad, pargid, isegi Colorado Kanjon on olemas, mõnel määral tegelikkusest vähendatud mõõdus, aga nii suurtena, et inimene saab seda kanjonit paadiga sõites läbida ja Jaapani keisri aias saab jalutada jne. väga väga huvitav koht ja suurepärane lõbustuspark selle läheduses. Hotellid 4-5 tärni odavad ja linn pole kehvem kui Hong Kongi peasaarel, igal juhul külastamist väärt, pigem jätaksin ära Macao saare, käisime, nägime ja pettusime. Oleme pere ja firmaga Hiina fännid ja seal on igaühele midagi avastamiseks. Põnev maa.

0
0

olin just moned paevad Goungzhous, linn jattis hea mulje. Hea hotelli leiab vaga soodsa hinnaga, kui on voimalik tasub valida klubikorrus, sest lisaks hommikusoogile on kogu paev snakid saadaval ja osa ajast veel tasuta alkohol. Linnas liikumiseks soovitan kasutada metrood mis on moodne ja viib kiiremini kohale kui takso

0
0

Minul minek jaanuari lõpus. Kus hotellis peatusid Guangzhous?

0
0

Me peatusime Landmani hotellis, mis asus lennujaama busside lõpppeatusest umbes kilomeetri kaugusel. Tundus olevat korralik hotell, kuigi olime seal ainult öö enne äralendu.

0
0

Julgen soovitada just Landmark Canton hotelli jõe ääres. Ok 4 tärni, mõistlik hind (maksis 420 RMB), hea asukoht jõe ääres, ka jalakäijate kaubandustänav on kiviga visata. Selle eest stardivad ka ekspressbussid Zhuhaisse ja Macausse. Soovitan kõigil, kes Lõuna-Hiinas rannapuhkust soovivad nautida, külastada just Macau piirilinna Zhuhaid, mida hiinlased ise loevad üheks ilusamaks Hiina linnaks. Hinnad mõistlikud, rannad puhtad ja inimesi vähe. Selle-eest on restoranid Cantoni parimad.

Guangzhous tasub käia ka White Swan hotelli piirkonnas jalutamas ja söömas, seal on "vanalinn" ehk siis hästi säilinud koloniaalarhitektuuri.

Muidu ei ole Guangzhous küll üle 2 päeva midagi teha.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased