Hispaania idarannik

Tere! Reisime kevadel Gironasse ja sealt rendiautoga Barcelona-Valencia. Palun soovitage kohti, kus võike veeta rannapuhkus, millises väikelinnas, ehk, kus oleks parimad rannad sealkandis? Ehk mõni hotell? Vaatasin Valencias ei olegi randasid? Igasugune info teretulnud. Tänud ette. Läheme Hispaaniasse esimest korda .

Ja Küsimus -Kuskilt lugesin , et Familia Sagradasse saab piletid netist bronnida....Kas ja kuidas?

Kevad on suhteline mõiste. Mais võib Vahemeri olla veel 18 kraadi. Ujuda eriti ei kannata, ja siis pole ju vahet kas paremad või halvemad rannad päevitamiseks. Miks just Valenciasse, kas Barceloona juba läbitud? Barceloonas pole rendiautoga midagi teha, lihtsam on metroo, bussid või Hop on hop off. Rendiautoga Valenciasse ja tagasi maksad ainuüksi tolli 100€.

1
0

Ei, Barcelonat lootsime külastada, sain aru, et seal ainult metrooga? Selge, Valenciasse mitte. Aga mis linnad seal oleksid siis vaadatavad, kuhu tasuks minna ja mis ei ole tollimaksuga. Ikka tahaks ka rannas olla.

0
0

Valencias on rand ja sinna saab linnast isegi metrooga sõita, mis rohkem trammi moodi välja näeb, sest maa peal sõidab. Aga, Valencia rannaga on see häda, et nii kui tuult tõstab, siis liiv tuiskab. Pole suurem asi rand. Valencia külje all on selline väikelinna nagu Cullera, kus on piirkonna parim rand: puhas liiv, väike laine ja pikalt sügavaks minev põhi. Barcelnoa ja Valencia vahel leiab veel palju häid randu, näiteks Benicassim.

0
0

Girona lennuväljalt otse all Vahemere äärde on linnakesed Malgrat de Mar, Pineda de Mar, Calella. Neisse linnakestesse saab lennuväljalt bussiga. Kuni Malgrat de Marini viib Barceloonast rong, saab hommikul rongiga otse kesklinna ja õhtul tagasi. Mõned aastad tagasi sai raudteejaamast edasi-tagasi piletit ostes Hop on hop off-i pileti tasuta pealekauba. Võimalik, et seekord oli mingi eriline soodustus aga mingit soodustust peaks ikka saama.

1
0

Kui meeldivad kalju ja kivirannad,siis selleks on hea koht Javea. 120 km Valenciast alla. See on turismilinnake. Aga vajalik auto et koigisse randadesse minna. Nüüdseks on koik need rannad ka kaartidel. Javea kõrval on Denia ( ka turismilinnake ) kus on pikk liivarand.

0
0

Sagrada Familia piletid soovitaks pigem ametlikult kodulehelt osta (broneerimise kohta ei tea, kas see on võimalik) http://www.sagradafamilia.org/en/tickets/ Tundub, et piletivalikuid on rohkem ja ei pea vahendajale tasuma (tiqets.com puhul nt lisandub 3€ - 6.60€ - sõltuvalt ostetud piletist).

0
0

Sagrada Familia piletid saab osta nende kodulehelt-15 € pilet. Igalt poolt mujalt ostes on hind kallim. Aktsepteeritakse elektroonseid pileteid, s.t.saad nutitelefonist ette näidata, ei pea olema välja trükitud paber. Ja sisenemisel oli eraldi värav on-line piletiga külastajatele. Olime seal paar nädalat tagasi.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased