Ho Chi Minh lennujaamast NHA TRANGi

Lennuk saabub õhtul. Kas on parem jääda hommikuni Ho Chi Minh linna või sõita NHA Trangi. Palun soovitage, et millega Nha Trangi kiiremini saab. Hotelliks on valitud -New Sun Hotel. Kas keegi on seal ööbinud?

Tänan AndresR. Lugesin tripist palju lõuna-vietnamist, kuid Nha Trangi piirkonnast juttu ei leidnud. Plaanin minna 11 ööks. Tahaks nats logeleda liivarannal ja loomulikult ka tutvuda vaatamisväärsustega. Kas minu koha valik on õige? Kas seal liikumiseks on parim viis- rollerid ? Varem ei ole selles riigis käinud.

sry, pole ise Nha Trangis olnud, see-eest peesitanud olen Phu Quocil, ka sinna saab lennukiga. Ka rolleriga ei meeldi mulle liikuda, mulle on piisanud, kui loen neid (kindlustus)jamasid, mis Tais tekkinud :). sa peaksid siin ära mainima, mis kuus lähed, nt juunis on igal pool soe (loomulikult saan ma aru, et sa juunis ei lähe, aga näide lihtsalt minu poolt).

11 ööd kohapeal on piisav, et ka üleval ära käia. Siin tripis Vietnamist palju juttu olnud, aga mida vaadata näide: https://www.tripadvisor.com/Attractions-g293921-Activities-Vietnam.html
Mina vaataks, millist kava pakuvad eesti reisikorraldajad ja mugandaks selle oma käe järgi ära.

Vaevalt sa sealt õhtul enam Nha Trangi lennule jõuad...meie võtsime lennujaama ligidale hotelli,neid seal küll ja üsna soodsaid...

Rolleriosavust ja julgust peab ka Vietnamis olema. Tegemist sõidustiililt Põhja-Aafrikaga Aasias. Nõrkade närvidega ja kogenematu ei tohi olla. Ütleme nii, et minu tuttavad tailased ei julge Vietnamis rollerit rentida.

Tere! 2013 sai lennatud Ho Chi Minh-Nha TRang ja just ohtusel ajal, tapselt ei maleta umbes 20.30. Lenbd hilines, kuna ilm kehv, vihmane ja polnud kindle kas uldse toimub, kohale siiki saime. Oleneb, mis ajal lend sul jouab Ho Chi Mingi. Kui varem pole Vietnamis kainud, siis soovitan kull paar paeva Ho Chi Minh olla, tegevust jatkub. Nha Trang vaike koht suhteliselt, me olime Vinepearl resortis, kus on ka teemapark, akvaarium jne.

RR. Kui jõuad õhtul Ho Chi Minhi, pole sul, minu arust, mõtet kiirustada Nha Trangi. AndresR, andis viite millega sinna saab. Vastavalt sellele millega kavatsed edasi liikuda, võta ööks majutus ja hommikul on lihtsam-lähedam edasi liikuda.
Rollust. Ma ise ei ole Nha Trangi külastanud, aga Youtube annab ettekujutuse, et seal ma sõidaks. Olin Hoi- Anis ja Phu -Quocis, mõlemis sõitsin rolluga. HCMH oleks minu arust rolluga sõitmine rumalus. Roller annab ääretult suure vabaduse, olematu hinna eest, minna kuna ja kuhu tahad.

Tänan kõiki vastuste eest. Kuidagi tundub, et Nha Trang ei ole hea koht. Minek on novembris 2018 st aega on veel ka uus koht vietnamis välja valida. Minu mõte oleks puhata (ujuda, päevitada) ja ka ilusaid ja põnevaid kohti näha. Mis koha ma peaksin siis valima, et seda kõike kogeda?

uuri seda: https://goo.gl/fskzYg
nagu juba kirjutasin, ise olin Phu Quoci saarel, aga seal puuduvad need sinu "ilusad ja põnevad kohad", saar vaid nn puhkamiseks ja rannas lebotamiseks. Seal veel kalaturg, mis päris äge

AndresR. Kas on oluline, kus kohas sa seal saarel oled. Nt Koh Changil (Tais) olin ilusas hotellis, kuid see oli melust eemal ja õhtuti kant suht välja surnud.
Kas oskad hotelli soovitada?

kindlasti on oluline, aga ma ei tea, kus seal parim koht on, selleks peaksin kogu saare risti-põiki läbi sõitma. Mina olin siin: https://goo.gl/SNbtJk ja meile meeldis. 3,2km oli keskusesse (kus ka see turg oli) https://goo.gl/maps/3YuLPUqJNhK2
Äkki siin teised oskavad ka hotelle soovitada, aga vt siit ka: https://trip.ee/foorum/uldfoorum/phu-quoc-filipiinid-voi-tai ja siit ka leiad kindlasti vastuseid: https://goo.gl/pg4QCK