Hoiatus: trollijad saavad blokeeritud

Jah, selliseid tegelasi on tekkinud. Aga ei viitsi nendega enam jamada.

Eks see lugupeetud Veigo muuhulgas mind silmas peab. Lihtsam on otse kiri saata, et ma pole foorumisse oma üüratute teadmiste ja kogemustega oodatud, selle asemel et siin vihjeid jagada? Kuigi siin on jah veel mõned kahtlased aegajalt.

See on nagu meepotiga, kui pealt ainult tõrva tuleb, jäävad need potentsiaalsed üüratud meetagavarad avastamata.

Ei, trollidele ei kirjuta, sest elu on näidanud, et sellel on sama suur efekt, kui öelda kuivavale värvile, et kuule, ole nüüd täitsa, kuiva nüüd veidi kiiremini. Ehk mõju on täielik null.

Trolli ei huvita viisakas vestlus, teda huvitab normaalse suhtluse lammutamine. Enamik inimesi ei tule selle pealegi, et on olemas tegelased, kellel on täiesti teised motiivid. Nad saavad mingi omapärase naudingu tegevustest, mida teised püüavad üldiselt vältida. Nad kuhjavad inforuumi teadlikult, vahel ka mitteteadlikult otseseid valesid ja pooltõdesid, et arutelu kuhugi ummikusse suunata. Ehk siis trollivad.

Trollidel on alati mõned ühised omadused: nad on veendunud, et neil on õigused, eriti õigus sõnavabadusele. Teadlik verbaalse müra tootmine on neile see sõnavabadus. Ja nad on alati pahased, kui nendega piisavalt ei tegeleta, et neile personaalselt ei kirjutata. Sest nad on veendunud, et nad on seda väärt.

Üks ühendav joon veel: mitte keegi ei kaota, kui neid läheduses pole.

bdsm, sa oled lausa illikuku. Saaks vaid kätte, küll väänaks seda Rein Rebast, Peeter Parasoolt ja veel paari tegelast, aga nohh, õnneks ei ole sina ju kuidagi nendega seotud. Ära muretse :)

Kogemused ja teadmised on ikka jagamist väärt. Seda ei vaidlusta keegi.

Aga... selle jagamise käigus ei tohi vääratada ja häid tavasid eirata. Kuna sa viimati meie reegleid mõttega lugesid? Miks nii mitmedki kasutajad sinu poole "näpuga näitavad"? Katsu leida seos, kui suudad.

Eks ma siis lähen minema, hüvasti!

Kasutaja "bdsm" esimene postitus siin teemas, toob naeratuse näole.
Kas te siis ei tea, et oma vigadest õpitakse ja eriti kui te seda veel endale teadvustate.

Tähelepanu vajadus teil paistab olevat, kui olete arvamusel, et teie pärast see teema tehti. 

Jätame siis meelde, vigadest õpitakse ja püüame end paranda ja vajadusel teisi aitame.