Horvaatiasse autoga

Tere plaanis minna Horvaatiasse ja äkki Veneetsiasse. Kas keegi oskab anda kodulehte, kust saaks teada palju maksab telkimine. Algul plaanisime Itaaliasse minna aga see tundum kalliks minevat.

1
2

meie hakkame sõitma 12. juulil ja koos vahepeatustega loodame kohal olla 17.dal Nii palju kui ma sealt kohalikest reisibüroodest küsinud olen maksab Veneetsia reis katamaraani või jahiga keskelt läbi 70 EUR-i inimene, hinna sees on giid, klaasivabrik ja väike linnaekskursioon. Kõige parem selle horvaatia lääne ala info on aadressil www.istra.com sealt leiad ka kämpingud.

0
0

Horvaatias telkisime eelmisel suvel Opatijas ja Senji-s. Täpset numbrit ei mäleta, aga hinnad jäid pisut alla €10 inimese kohta (keskmine hind inimese kohta koos autoga).

0
0

kohe oli üks päris suur kämping ja seal polnud ka väga kallis, Kui ma õieti mäletan siis me saime seal ühe 4-se majakese hinnaga 45EUR/öö, selle sees oli ka väli-veekeskuse pilet

0
0

Meil plaan 11.07 reisida Horvaatia poole, võib olla ka kuhugi mujale, kindlaid plaane pole. Oleme neli aastat euroopas reisinud. Alati ilma plaanidetta. Võib kopereeruda kui kellelegi sobib.

0
0

Meil ka juuli teine pool minek sinnakanti.Eelmisel aastal hakkas see kant hirmsasti meeldima.Nüüd plaan ka Montenegros ära käia.Samuti ilma plaanideta.Sedasi kõige huvitavam.

0
0

Tere! Infoks niipalju, et alates tanasest kehtestati meil Montenegros nn. 6koloogiamaks. S6iduautodele alates 10- euri kuni veokatele 150- euri.Veel niipalju, et nii Horvaatiasse ja Montenegrosse v6ib nyyd toiduaineid v6tta kaasa 1kg. Viimane arvan on sellest, et kosovlased ja serblased tulevad siia suvel koos elamisega ja yldse kassat ei tee... Ja eks sellega seoses v6ib pikeneda piiriyletus. Seniks aga k6ikke kaunist!

0
0

Kas Horvaatias ja Montenegros on võimalik mõnd privaatsemat randa ka leida,kas siis koos elementaarse suvilaga või ilma? Eelmine aasta käies tundus,et rannad on päris ülerahvastatud.Kui kellelgi asjakohast infi on ,andke teada.

0
0

Jah, Montenegro piiril läks tõepoolest kõige kauem aega. Aga mingeid makse me ei maksnud ja meie toiduaineid ka keegi ei kontrollinud, lihtsalt natuke tuhnisid meie asjade sees.

to: veskimees. Montes leidsime ühe ranna Petrovacist veidi edasi, seal olid vaid mõned kohalikud. Elamise kohta ei oska öelda - midagi kindlasti leiate.

0
0

Okoloogiamaks Montenegro piiril sisenemisel alates 15. juuni. Saad kleebise, mis kehtib yks aasta. Randadest mulle meeldivad Sveti Stefan ja Budvas Mornar 1 ja 2, Petrovacis veel Lucici rand. Paraku hooajal nad ikka ylerahvastatud, aga juunis ja septembris olukord norm. Horvaatia piiri ligidal aga on m6nus autokamp Molunat-vaike kalurikyla, vaike rand ja saab paadiga saartele s6ita.

0
0

Ka meil on plaanis minna juuli lõpus autodega Horvaatiasse. Külastame Krki saart ja liigume mööda rannikut Dubrovnikuni. Edasi suundume läbi Bosnia (Mostar) Ungarisse 3. augustil toimuvale vormel 1 etapile. Stardime 23. juuli ja Eestisse naaseme 5.august. Kas keegi samal ajal sinnapoole pole minemas, seltsis oleks lõbusam.

0
0

Krki saar on niiii ilus, olime seal 3 ööd Brnikovis - v ilus linnake.

0
0

Meie perele jättis kustumatu mulje Plitvice rahvuspark oma järvede ja koskedega. Soovitame soojalt!

0
0

Soovitan soojalt öömajaks Mali Lošinj saarel asuvat eramajutust Liski, [email protected], tel +38551237374 või +385918998233. Olen seal ööbinud kolm korda ja Eestist on seal käinud veel minu kaks tuttavat oma peredega. Kõik on väga rahule jäänud sest see on üks väheseid kohti Aadria mere ääres, kus saab veel Robinson Crusoe moodi eraklikult puhata. Kokku on neil kolm majakest mida siis välja renditakse, kõik 3-15m merest, perenaine on super kokk ja koht muust maailmast suhteliselt eraldatud, sest (tava)autoga sinna ei pääse. Tee viimase 2km peal on nii kitsad kiviaiad, et läbi pääseb vaid vana ja kitsa Renault 4-ga, millega pererahvas siis teile parklasse järele tuleb. Samuti saab neilt laenutada mootorpaati läheduses asuvate saarte avastamiseks. Sellel aastal pakuvad siis poolpansioni, hinnad sõltuvad perioodist ja inimeste arvust. Neil seal siis kaks randa, poolsaare läänekaldal selline peenikese kruusaga kaetud nn. "Sandy Beach" ja idakaldal kaljune rand. Enamasti peale meie pere ei olnud mitme kilomeetri raadiuses mitte ühtegi inimest. Vaata ka Google Earth-i pealt pilte 44°35'26.38"N , 14°22'53.80"E

0
0

Meil on minek 5'l juulil ja tagasi jõudmine 20'l, esimene suurem siht ongi Horvaatia, hiljem veidi Põhja-Itaaliat ning kui jõuab siis Ida-Prantsusmaad

Olen käinud varem autoga Küprosel paar aastat tagasi, mille teele jäi ette ka Horvaatia, tõesti väga ilus koht... Sellepärast ongi soov sinna tagasi minna! . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

0
0

2005 aastal sai käidud autoga Horvaatias. Lisaks külastasime ka kõiki Horvaatiaga piirnevaid riike. Kuuldavasti on praeguseks hinnad tublisti tõusnud, kuid 2005 aastal oli tegemist tõelise säästukaga :D

http://www.youtube.com/view_play_list?p=525876866BAF432D

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased