trip-krainetrip-ukraine-dark
Hostelworld

Tere! Kas kellegil on kogemusi Hostelworld.com broneeringutega? Kas on olnud probleeme?

Kogemus on mitme aasta pikkune, probleeme pole ette tulnud. Kõik on sujunud vägagi kenasti. Ainult et kui Hostelworldi süsteem ütleb, et vabu kohti pole, tasub kindlasti üle helistada. Läbi interneti broneerimiseks antakse vaid piiratud arv kohti.

Samuti kasutanud mitmes maailmajaos seda süsteemi ja siiani kõik läinud probleemivabalt!

Olen kasutanud samuti mitu aastat ja probleeme pole olnud.

Hostelworld on Ok, aga isiklikult olen rohkem kasutanud hostelbookers.com - vahest tundub, et seal nagu paremad hinnad:)

Keegi kuskil, vist äkki siinsamas foorumis ütles, et booking.com on ilma teenustasuta, hostelworld kasseerib mingi pisikese tasu iga bronni eest.

Aga kasutanud olen hostelworldi korduvalt ja alati rahul olnud.

Hostelbookersiga on kõik väga okei, kuni sa ei taha oma ööbimist muuta, siis nad hakkavad nõudma bronnitasu tagasi, mille nad on enne firmale juba ära maksnud. Booking.comiga seda ette ei tulnud.

Aga muidu, kui ööbimissoov on kindel, siis on booking.com ja hostelbookers.com väga sobivad. Tihtipeale andis sama hotelli juurde odavama vaste siiski Hostelbookers, samas aga Bookingus oli paremaid hotelle rohkem. Nii et tasub võrrelda.

Nii booking kui hostelworld saavad broneeringust oma osa. Vahe on vaid selles, et bookingus bronni tehes, maksad hotelli ja hotell maksab nn komisjonitasu bookingule..aga hostelworldist maksad väikse osa ise krediitkaardiga oma broneeringust neile.

Aga minulgi on hostelworldiga ainult positiivsed kogemused:)

Samal ajal kui hostelworld näitas, et vabu kohti ei ole sain teha broneeringu hostelbookers-is. Hind oli sama.

Selle kohta veel..et igale internetisaidile ja reisikorraldajale on reegline lubatud teatud arv kohti, mida müüa.. Nii,et tõesti kui ühel saidil näitab, et kohti pole..võib alati mujalt otsida..või otse hotellist küsida..mis on tihtipeale kõige soodsam ja kindlam variant:)